Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (57)


Recommended Posts

LA MULTI ANI,CARMEN!!!!SA FII SANATOASA,SA TE BUCURI DE CEI DRAGI SI TOT CE-TI DORESTI SA SE REALIZEZE!!! LA MULTI ANI,ALEX!!SA CRESTI MARE SA AI O COPILARIE SUPER SI SA ADUCI MULTE BUCURII PARINTILOR TAI!! LA MULTI ANI,SOT DE MIHA!!!SA TE BUCURI DE FAMILIA TA MINUNATA!!! MULTUMESC MULT PENTRU URARILE DE IERI mi-ati luminat ziua pe care am inceput-o cam mohorit(asa sint eu de ziua mea,nu stiu alti lei cum sint[:D])dar pe care am terminat-o cu zimbetul pe buze.Ii multumesc in special Gabrielei care m-a adus ieri pe linia de plutire,si m-a convins ca o sarbatoare tb tratata ca atare[flo]!!!Pupici!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi anisori Alexandru. Sa cresti sanatos [flo] La multi ani! Carmen Multa sanatate si bucurii altaturi de familie [flo] [flo] [flo] Simona: este reactia normala. Daca nu ar reactiona si nu ar lasa semn(peste cateva luni il masoara med. de fam. si pediatrul) se repeta vaccinul. La baita sa fii atenta sa nu rupi. In rest sa nu faci nimic chiar daca o sa vezi un pic de sange. Eu nu am stiut si am avut miscorici, am sters cu alcool alb de cateva ori [:I] dar tot ne-a ramas semn si e ok. La noi s-a vindecat repede(daca retin bine la 2 luni avea semn deja). Nu urez astazi lma celor ce se numesc Maria fiindca stiu ca nu acum se sarbatoreste ci pe 8 septembrie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mi-ati facut o pofta cu fondantul si ciresele?!!! am citit ca au ramas 2 kg, sigur le-ati impartit bine??!! parca m-as abona si eu...[olala] simona, din cate imi aduc aminte acel vaccin se inflameaza tarziu si asa e bine(la 3 luni la noi), stiu ca doctorita il controla in fiecare luna. pupici! si eu stiam ca azi nu se ureaza la multi ani mariilor, se spune ca azi e maria mortilor (pe 8 e nasterea sf maria) diana, denisa si raisa http://community.webshots.com/user/dianadumitroaie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danna36, multumesc mult pt raspuns! Mai astept un pic sa ai ba stabilitate buna pe picioruse si voi face o incercare s-o aduc la tine la centru. Ionika, se recolteaza celule stem la Cuza -Voda. Costa in jur de 1000 de euro recoltarea si trimisul in Cehia. Acolo se analizeaza celulele si daca sunt ok se pastreaza la -197 de grade . Se plateste o taxa de 25 de euro/an. Cred ca daca intrebi la spital afli mai multe. Mor de ciuda ca anul trecut nu se facea, mai ales ca nu cred ca voi face bb2. Referitor la medici ortopezi, eu am fost f. multumita de prof. Aprodu, de la Sf. Maria. Are cabinet la etajul 3, parca. Simona, reactia este cea normala. La fetita mea a copt putin, i-a cazut coaja si a sangerat un pic. La vindecare cicatricea trebuie sa aiba min 5mm, altfel trebuie revaccinat copilul. Oana si Alexandra (12 iunie 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE FETELOR, SALUTARE ORASULUI MEU NATAL Sunt de 16 ani in Bucuresti si cu toate ca o am pe mama mea in Iasi nu reusesc sa vin decat o data pe an.Povestesc copiilor mei despre locurile minunate care sunt peste tot in Iasi. Probabil simt asta si pentru ca anii cei mai frumosi din adolescenta mea i-am trait acolo ,de ex Lic. Eminescu , internatul liceului, primele tigari fumate in 'posta 'la dusuri, iesirile in oras la cinema plimbarile in Copou si nu in ultimul rand ,profiterolul din Piata Unirii(hotel Moldova parca) si bineinteles naivitatea care exista inainte de 89. Sunt convinsa ca exista printre voi persoane cu care am avut ceva de 'impartit" si de asta am un sentiment f. ciudat . oricum faceti o plimbare cu placere si mai opriti oleaca intr-un parc cu copii caci aveti unde.. alina71 a fi om e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ma scuzati ca ma bag asa in subiectul vostru dar daca puteti as dori si eu o informatie. Am gasit din intaplare un site cu un magazin pt copii din Iasi pe str. Stapungerii Silvestru care se numeste 'copilul tau' parca. Am fost la Iasi m-am uitat pe acolo am vazut ceva care imi place dar acum nu mai gasesc site-ul. Stie cineva dintre voi cere este site-ul sau cum se numeste magazinul mai exact? Va multumesc! Criss [gravi] cu [url="http://bd.lilypie.com/gfBjp3.png"] bb2[/url] si [url="http://b5.lilypie.com/S49Np3.png"] Andrada - printesa noastra![/url][zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...