Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (57)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[s] Carmenp si numai fericire si sanatate! Mihaela, transmite si tu numai bine sotului tau [s]. Multumim si noi de urari si primiti si din partea noastra numai urari de bine si fericire! Noi am petrecut pe 15 in familie cu nasi si bunici si ieri cu colegii de grupa de la fosta gradinita. A fost super, am avut 21 de pitici si 30 de adulti. Nu va spun ca aseara nu am deschis toate cadourile pt ca nu am putut. Va las, vin cu povestiri mai tarziu. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alina71 Sunt convinsa ca exista printre voi persoane cu care am avut ceva de 'impartit" si de asta am un sentiment f. ciudat .
cu mine nu prea cred, ca eu sunt din Piatra, si oricum nu inteleg de ce anume esti asa convinsa... oricum, mai treci pe la noi.
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by siminoc
hop si eu in fuga sa va spun ca suntem bine, ca mi-e dor sa stau la taclale pe forum, ca incepem sa intram in normal (ce-o fi aia?) si poate ne prezentam la semnat condica mai des! am scris mai multe [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105365&whichpage=3"]aici[/url]! si am o mica problema! va rog sa-mi spuneti, cele care aveti copilasi, daca vaccinul din spital, ultimul facut s-a inflamat si, daca da, cum s-a comportat (s-a spart, nu, etc.)? multumesc anticipat! lori, horia e super!!!!!!!!!!!!!!!!!![il][il][il] numai bine in continuare! [pup][pup][pup] Simona[gravi], mamica de [fetita] Miruna (13 Iulie 2007)
Simona, bine ai // ati revenit - imi place noua semnatura, dar cred ca nu mai esti gravi?...[:D]
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

. [/quote] cu mine nu prea cred, ca eu sunt din Piatra, si oricum nu inteleg de ce anume esti asa convinsa... oricum, mai treci pe la noi.
Scuze , daca ai inteles prin 'impartit' ceva violent, se vede ca nu ai citit tot mesajul meu care a fost unul sincer si nostalgic in acelasi timp. Reformulez ... Sunt convinsa ca printre voi exista persoane cu care am trait clipe minunate . Dar lumea s-a schimbat....... alina71 a fi om e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

va scriu si eu din strainatate. intai urez si eu LA MULTI ANI! tuturor sarbatoritilor! noi am plecat din tara de pe 24, am tot fost in excursii. am fost cu raftul, am coborat cascade, am mers la mare, maine plecam in siria. bebe e bine, cred ca-i prieste aventura[:D]. adriana, superbe fotografiile! si nu-ti zic ce pofta mi-ai facut cu ultima ta reteta... mi s-a facut dor de tara cand am vazut pozele.ce-mi faci tu mie acum? il trimit pe al meu in tara dupa smantana[:D] si eu as fi vrut fondant, dar cum ne intoarcem de abia la sfarsitul lui septembrie... ce mai e nou prin iasi? tot asa de cald? numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

adi, superbe pozele. Mi-au amintit de copilarie - poate pentru ca si eu cu parintii obisnuiam s afacem trasee asa lungi si frumoase. Chiar ca frumoasa tara mai avem! Abia astept sa mai creasca putin baietii mei.
quote:
si eu as fi vrut fondant, dar cum ne intoarcem de abia la sfarsitul lui septembrie...
elbi - si cine mai e interesat - am intrebat la Coselli(Nu stiu, parca se scrie cu dublu "l"), au galeti de 10kg. Nu am intrebat cat costa, ca eram pe fuga. Dar mai pot intra luni. Ideea e ca nu vand la persoane fizice, deci tot avem nevoie de o firma, dar se rezolva. Si eu cam tot prin septembrie- octombrie am nevoie, ca prevad ca pe atunci ma reapuc de bucatarit. Cand folositi fondantul cumparat prin Cristina, punei niste poze cu produdul finit, sa ne clatim si noi ochii. Oana, Stefan (11 martie, 2003)[testoasa] si Victor (12 iulie, 2007) [bebic] "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...