Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (57)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by alina71 Scuze , daca ai inteles prin 'impartit' ceva violent, se vede ca nu ai citit tot mesajul meu care a fost unul sincer si nostalgic in acelasi timp. Reformulez ... Sunt convinsa ca printre voi exista persoane cu care am trait clipe minunate . Dar lumea s-a schimbat.......
ba chiar am citit, si nu prea obisnuiesc sa citesc in diagonala. nu am inteles ceva violent, pur si simplu nu am inteles deloc, pentru ca sensurile se contraziceau de la o fraza la alta. poate iti vei gasi foste colege...care sa nu se fi schimbat chiar asa de mult... sau poate lumea s-a schimbat, dar nu in asa masura incat sa nu mai traim clipe minunate. [flo2]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 296
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ce sa va spun..Eu am fost ptr prima data in Ardeal mai sus de Bistrita si mi-a placut tare mult!Mi-as dori ca la anul sa pot ajunge sa vad mai multe. Maria,pai te asteptam cu poze de la rafting,de la cascade..superb concediu! Cat despre coleasa,as recomanda-o dupa ce se mai raceste afara..prin urmare cand te intorci. Cristina,imi pare rau,am citit prin ce ai trecut si stiu cum este.Acum e bine Vlad? Darria,asa este,dn pacate. Carmen,trebuia sa-l pozezi intre cadouri.. Si Oana,da,da..vreau si eu sa vad ce faceti din fondant. V-am lasat,duminica placuta! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! are cineva nr de tel al d-nei doctor ionescu catalina de la sf maria? azi am avut o zi atat de proasta cautand d2-ul asta... sunt atatia oameni needucati care iti inchid telefonul in nas...nici macar nu te asculta pana la capat, sau macar sa-ti spuna nu va pot ajuta si dup-aia sa inchida. imi venea sa sun inapoi si sa le spun cateva![bang] diana, denisa si raisa http://community.webshots.com/user/dianadumitroaie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by herra
quote:
Originally posted by alina71 Scuze , daca ai inteles prin 'impartit' ceva violent, se vede ca nu ai citit tot mesajul meu care a fost unul sincer si nostalgic in acelasi timp. Reformulez ... Sunt convinsa ca printre voi exista persoane cu care am trait clipe minunate . Dar lumea s-a schimbat.......
ba chiar am citit, si nu prea obisnuiesc sa citesc in diagonala. nu am inteles ceva violent, pur si simplu nu am inteles deloc, pentru ca sensurile se contraziceau de la o fraza la alta. poate iti vei gasi foste colege...care sa nu se fi schimbat chiar asa de mult... sau poate lumea s-a schimbat, dar nu in asa masura incat sa nu mai traim clipe minunate. [flo2]
Mai citeste odata ! alina71 a fi om e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana: cafea as da dar la ora asta.........nu stiu daca o sa mai dormi in noaptea asta [:)] Diana: am gasit mamici ce merg(sau: mergeau cand au postat mesajele) cu copilasii la ac. medic. Poate au nr. de tel. - trimite-le un pm. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66197&whichpage=8
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

darria multumesc! am citit si eu topicul , dar nu pot sa trimit pm mamicii care a postat despre d-na doctor. pana la urma voi ajunge la sf maria. un var din bucuresti a gasit d 3 injectabil si vroiam s-o intreb daca e bun... noaptea visez numai d-uri mari si mici, le fugaresc sau ma fugaresc![box] diana, denisa si raisa http://community.webshots.com/user/dianadumitroaie
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana,imi pare rau ,nu stiu..insa e groaznic ce zici tu ca visezi..:) Daria,multam de cafea..ar fi fost buna si la ora aceea..am avut ieri o zi plina,am reusit sa ma adun de pe drumuri pe la ora 24.. Azi mi-am facut depozit de 3 in 1 (se face mai repede). Am reinceput sa bucataresc..(nu stiu ce m-a apucat!?!)ieri am facut dovlecei(umpluti) cu carne si azi urmeaza sa "fabric" un bors de peste si m-as baga si la placinta intinsa de pe culinar..dar mi-e teama ca e multa migaleala la intins si nu prea am timp azi..ca mai trebuie sa termin si niste schite..off..prin urmare ,iar am zi plina.. V-am pupat din viteza si va doresc o zi buna! Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit ! Am lipsit o perioada de pe forum pt ca ne-am mutat in casa noua [bis] A durat putin pina au venit sa ne instaleze telefonul ,net-ul ,curentul electric,filtrul de apa,mobila,aerul conditionat,chiuvetele etc .Avem insa spatiu suficient si in casa si in curte , aer curat ,liniste ,oameni la lucru in fiecare zi .E obositor dar e bine .Asta inseamna ca amenajarile evolueaza si cit de curind va fi gata casa . Doar camera copiilor a ramas in stadiul de proiect .Nu gasim saltea cu dimensiunile de 80/180 si grosimea de 20cm .Stiu ca ati mai discutat de magazinele din Iasi unde se poate face comanda de saltele la dimensiunile dorite .In afara de mag.Agape de pe Poitiers ,unde am fost deja ,unde as mai putea intreba ? GABI ,de 3 ori mama [url="http://community.webshots.com/user/gabiarama"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...