Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Greu sa iubesti...2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 17
  • Creat
  • Ultimul răspuns
nano acest subiect a fost inchis la dorinta exclusiva a Oanei ,deci nu mai fa valuri si daca ai ceva de lamurit fa-o in particular ,nu mai incepe alt scandal huianur [i] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=366&page=1 http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=roxy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nano, actele tale sunt injositoare pentru tine. Sincer, ma asteptam sa fii putzin mai copt pentru varsta ta. Sper din tot sufletul sa fii macar un tata bun pentru copii tai si sa incerci sa nu-i ranesti. Problemele personale se rezolva in particular, nu pe un forum. Mie imi pare sincer rau ca te-am incurajat in subiectul precedent si REGRET CELE SPUSE LA ADRESA LUI ONETZICA. SCUZE, ONETE, M-AM AMBALAT CAM MULT PT CA E VORBA DESPRE DOI COPII CARE N-AU NICI O VINA... Nano, pana la varsta asta nu stii cum sa cuceresti o femeie??? Postand subiecte de genul asta fara acceptul persoanei in cauza, nu faci decat sa cazi in dizgratie.... MAi ales ca Onetzica a explicat CLAR ca nu are nimic cu tine. Tu chiar nu poti sa accepti elegant un refuz???!!! Love is all around
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este problema lui nano. In ceea ce te priveste, bebi, nu tin suparare numai ca inainte sa te ambalezi ar fi fost mai corect sa intrebi in stanga sau in dreapta pe chat daca stie cineva cine este Onetzica si pe urma sa te apuci sa stropesti cu noroi. Mai ales ca eu chiar nu am avut nici o vina in toata povestea. Si chiar daca ar fi fost adevarat (referitor la casatorie)care era problema ta? Crezi ca un barbat divortat nu se poate casatori cu o alta femeie/? Ce te face sa crezi ca eu nu as fi tinut la copiii lui nano? Crezi ca eu nu as vrea copii? Crezi ca eu am vrut sa pierd sarcina pe care mi-am dorit-o atat de mult?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce esti casatorita ( chiar daca esti sau nu fericita in mariajul tau) nu mi se pare corect sa te afisezi in familia lui ca prietena. Nu e corect fata de copii lui sa le dati sperante ca tata si-a gasit o noua mama care poate disparea oricand. COPII AU NEVOIE DE SIGURANTA. Gandeste-te cat or fi suferit dupa ce mama lor i-a parasit!!!!! Crede-ma ca eu stiu ce inseamna asta.. SI, PAna la urma, forumul este public. Fiecare isi poate spune parerea.... Eu am exagerat putzin in privinta ta si mi-am cerut scuze. Sa fii fericita! Love is all around
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeule, oare de ce tre sa se bage toti?? Nano daca ai ceva de clarificat ceva cu cineva, de ce nu o faci cu persoana in cauza, cred ca tu deja ai hotarit ce ai de facut, nu cred ca parerea celorlalti de pe Forum te influenteaza in vreun fel, lasati-i pe cei doi sa-si clarifice treburile, nu va faceti avocatul unuia sau al altuia. Corinna
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi amintesc ca doar odata i-am raspuns lui Nano(asta daca nu m-a lasat prea tare memoria). Si am incercat sa nu intru in discutii aprinse, pentru ca am facut-o odata si m-am lecuit!!! Apoi, mesajele lui Nano si raspunsurile pe care le-au dat fetele doar le-am citit. Adevarul este ca nici nu sunt foarte activa pe forum. Dar, daca intr-adevar nu este o gaselnita de-a lui Nano, si am inteles ca nu e, oare n-am putea sa-l sfatuim cum trebuie? Oare nu majoritatea intra pe acest forum postand mesaje pentru a se folosi de sfaturi, pentru a mai afla o idee, o noutate, pentru a gasi un ajutor? Sau, daca nu, haideti sa ne vedem de treaba noastra. Eu, personal, in materie de relatii de cuplu nu dau niciodata sfaturi, pentru ca nu stiu cat de obiectiva as fi in realitate. Pentru ca ma cunosc foarte bine si stiu ca , la fel ca semenii mei, am o mare doza de subiectivism. La teorie toata lumea se pricepe mai greu e cu practica. Daca intr-adevar, cum spunea Yasmine, Nano a luat deja o hotarare, cred ca ne pierdem toti timpul... Daca am gresit, [fuga][fuga][fuga][fuga][fuga][fuga][fuga]acum Angi si gemenii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...