Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

NOUTATI DESPRE BB. RARES


ionela-roxana

Recommended Posts

Am lipsit destul de mult de pe net dar am avut o perioada tare incarcata dar as vrea totusi sa va mai povestesc cate ceva despre Rares care acum are deja 1 an si aproape o luna . Poate pe noii membrii ai site-ului ii voi plictisi deoarece nu stiu despre ce vorbesc dar i-mi cer scuze. Mesajul il scriu pentr-u prietenele mele care "poate" vor niste noutati despre RARES. Cum am mai spus a implinit un anisor si merge deja de la 11 luni , a crescut mare si face tot felul de prostioare printre care : -repara tot cu surubelnitele tatalui sau -se urca in picioare pe coltar si fuge dintr-o parte in cealalta -spala haine cu masina automata -adica scoate hainele din cos si le pune-n masina de spalat inchide usa , deschide usa si scoate hainele si tot asa -confunda nisipul din parc cu cel de la flori si ce face pe covor... ca nu prea nimereste galetuta -vb la telefon cu bunicii ( pe limba lui) -se joaca cu cuburile si le pune unul in altul -fuge mult si se joaca cu masinile si face brum-brum E cuminte si doarme in patutul lui , se mai trezeste noaptea pt. ceai dar e bine! e un dulce pe care-l puteti vedea pe paginuta lui http://saracut.go.ro/ Sper ca nu v-am plictisit si ca va facut placere sa auziti de noi! TOATE CELE BUNE!!!!!!!!!!!!!![si-eu] Ione`
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Heeei,Ionela!Ne bucuram s-auzim vesti despre tine si bebe Rares...care nu mai e bebe,maaai!E flacau in toata regula![olala]Am vazut si pozicile...S-a facut mare si frumusel![hia][pup] si toate cele bune din partea noastra![flo] PS Ionela,am intrat pe mesajul tau si-am modificat linkul de la paginuta personala,pt.ca nu functiona;sper ca nu te superi![flo] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ionela, abia acum am intrat si am vazut pozele. E un baietel super dulce si grasunet!!! Sa-ti traiasca si mai povesteste-ne din cand in cand despre el. Andra mea are 1 an si 5 luni peste zece zile!!! Si nu se lasa mai prejos, s-o vezi ca toata ziua trancaneste si povesteste si...Gata ca mi-am laudat-o la alt subiect!! Pupicei la bebei!! Alina si [copil] Andra www.bebelus.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...