Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Flirteaza des, la greu!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 46
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragele mele, ia sa auziti de ce ma tin eu. Nu stiu daca v-am spus ca in perioada asta nu mai lucrez, sau mai exact nu mai lucram, pentru ca firma la care eram eu nu mai face doua parale. Sa-mi umplu timpul si sa nu-mi ies din mana l-am ajutat pe sotul meu, de acasa, sa isi mai gaseasca clienti noi, respectiv agentii de publicitate pentru domeniul lui de activitate. Incet, incet, a trebuit sa mergem sa intalniri, am mai ajuns la birou (firma de care va spuneam ca am vizitat-o si eu in trecut timp de doia ani)m-am revazut cu fostele colege care, mai subtil sau mai direct mi-au spus ca ar fi interesant sa revin printre ei. Saptamana trecuta, la solicitarea patronilor, am stat cu el la Reclama (la Palatul Parlamentului) si de aici a aparut si propunearea de a colabora in continuare cu aceasta firma, pentru ca se doreste dezvoltarea departamnentului cu pricina. Ei (patronii) stiu de ce sunt eu in stare si ca ma pot implica foarte bine intr-o activitate (oricare ar fi ea) in asa fel incat sa-i mai scap de unele griji. Si, uitati voi, dragelor, cum am ajuns eu colega de birou cu sotul meu, care reactioneaza pozitiv si in favoarea acestei variante. Mi-a subliniat inca odata ca situatia pe care v-am povestit-o eu nu prezenta nici un pericol pentru noi, si, iata ca imi poate si demonstra. Bine-nteles ca "Piersicuta zemoasa", asa cum i se spune secretarei, e foarte oficiala cu mine si imi trimite sageti (esuante) din priviri, pentru ca am privat-o de "locul ei pentru fumat". Urmeaza sa ii conturez eu cat mai accentuat care ii este "locul". Daca va intereseaza, va tin la curent cu noutatile. Pupici.
quote:
Originally posted by parpalak
Cristina, mai zi-ne si noua ce metoda/combinatie de metode ai mai aplicat si care mai e "scorul".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adela
Buna Cristina De fapt lansez o invitatie Danei Rosu (UNDE ESTI???) pentru a-ti da ceva lectii :))) . Sa caut linkul si ai sa vezi despre ce vorbesc. - Adela &[copil]Julia -
Frajituario![zz] Unde sint... pazesc pushlamaua... glumesc, nu mai am loc de Ania... chiar nu'j cum am prins acuma juma de ora pe forum... [pup] Dana And, yes, I am a blonde!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, ei...fetelor ! Daca as vrea sa fiu rau as zice :' Barbatii s-au nascut cu boala asta...a flirtului...Trebuie sa intelegeti ca au nevoie tot timpul de altceva, de ALTCINEVA'. Dar cum nu vreau sa fiu rau, de la inceput, zic doar atat - Si mie imi place sa flirtez. Nu tot timpul, nu oriunde si nu cu oricine. Dar o fac (credeti sau nu...!) pentru ca, pur si simplu, imi creste inima cand vad cu ce placere primesc fetele (femeile, casatorite sau nu...) un compliment. Imi iubesc la nebunie consoarta si n-as schimba-o cu alta 'ever-never'! Dar sunt atatea doamne minunate in lumea asta care merita atentia si cuvintele noastre frumoase. De exemplu VOI, cele de pe forum , sunteti cele mai...ooooh, dar ma opresc, ca deja incep si aici sa flir...Cu bine, si... INTELEGETI-NE ![amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sasuke
Ei, ei...fetelor ! Daca as vrea sa fiu rau as zice :' Barbatii s-au nascut cu boala asta...a flirtului...Trebuie sa intelegeti ca au nevoie tot timpul de altceva, de ALTCINEVA'. Dar cum nu vreau sa fiu rau, de la inceput, zic doar atat - Si mie imi place sa flirtez. Nu tot timpul, nu oriunde si nu cu oricine. Dar o fac (credeti sau nu...!) pentru ca, pur si simplu, imi creste inima cand vad cu ce placere primesc fetele (femeile, casatorite sau nu...) un compliment. Imi iubesc la nebunie consoarta si n-as schimba-o cu alta 'ever-never'! Dar sunt atatea doamne minunate in lumea asta care merita atentia si cuvintele noastre frumoase. De exemplu VOI, cele de pe forum , sunteti cele mai...ooooh, dar ma opresc, ca deja incep si aici sa flir...Cu bine, si... INTELEGETI-NE ![amoras]
Bine ai venit, sasuke! M-ai facut sa zambesc, trebuie sa recunosc! Dar daca ai fi barbatu-meu...te-as [bruta] ! [:D][:D][:D] Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by sasuke
Dar sunt atatea doamne minunate in lumea asta care merita atentia si cuvintele noastre frumoase.
Heheheeeeeee!Las' ca nici cu voi nu mi-e rusine![:D]Bun venit printre duamnele [dc]![hia] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

* pentru 'CL': ...eeeehhh[cina2]...nici nu stii ce barbatel romantic, iubaretz si atent sunt ! [?]Nici nu stii ce-ai pierdut...Si inca ceva: o femeie careia ii face cateva complimente, chiar banale, ajunge acasa super fericita, ii gateste barbatelului tot ce vrea inimioara lui, sotul scapa de cicaleala zilnica (iar la bere cu prietenii, etc...), copii sunt fericiti ca parintii se inteleg de minune, nu iese nici cea mai mica scanteie de cearta...Toate bune si frumoase, nu ? !!!Pe curand, dragelor !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...