Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CALLANETICS!!


Recommended Posts

A mai incercat cineva sa intre la adresa?Ca la mine nu mai merge[bang].Probabil cineva a umblat la setarile contului(de ce oare?) si-a schimbat varsta ,pt.ca-mi spune ca-s minora si-mi cere acordul "parintilor" cand vreau sa ma loghez...[q]No.acu callaneticsurile le am salvate in PC,dar poezioarele si dietele nu...le-a salvat cineva cumva ca sa mi le dea si mie?[:D] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Am incercat si eu sa intru si-mi spune la fel[q]...sa chem pe mama sau pe tata[q]. Multumum mult , Irina, pentru generozitate si imi pare rau ca s-a intamplat asa. Macar cine a gresit o putea sa repare?????? [pup] Missiday
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult de atat nu pot face deocamdata;m-am "riscat" si-am dat contul si parola si se pare ca n-a fost o idee buna[:(].Poate o sa gasesc un alt spatiu mai sigur sa le pun.Pana atunci,daca le mai vrea cineva i le trimit cu placere;dati-mi adresa pe mail ca sa nu mai aglomeram forumul.[hia] [flo]Irina & Veve cea cumintzica foc![:D] Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba." (Shakespeare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...