Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cit imi place cind imi spune"TE IUBESC!"


Recommended Posts

Esti fericita ca poti sa auzi aceasta melodie a sufletului in fiecare minut. Iti doresc sa se pastreze pina la sfirsitul vietii. Multa fericire si transmiteti mai departe acest sentiment!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 26
  • Creat
  • Ultimul răspuns
vai ce frumos suna in greceste, nu stiam traducerea! pe mine ma ineaca emotiile (dar si risul) de cind mi-am invatat barbatul sa spuna pe romaneste...:) ma duc sa ii zic si de varianta greceasca [amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ,da ,Veve are dreptate!!! Apoi,suna frumos in greceste,in engleza ,in italiana sau in franceza,dar e asa de dulce si in limba noastra romaneasca.... In orice limba ar fi,important e sa spui"te iubesc" de cate ori simti asta!!!Te face fericit cand il spui si te inalta cand il auzi!!! [i]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exista la Paris, in Montmartre, un parculet cu un zid pe care e scrisa in toate limbile pamantului expresia TE IUBESC.[amoras]. Cred ca cei mai norocosi oameni de pe pamant sunt cei care pot sa spuna din suflet TE IUBESC si la care li se raspunde din suflet SI EU TE IUBESC. Sa auzim numai de bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumos !!!! La noi, se aude mai rar, chiar foarte rar. Dar se face simtit acest "te iubesc!", in permanenta, prin gesturi, printr-o imbratisare, un sarut, o strangere de mana, o mangaiere, un zambet, o privire mai adanca, o mica atentie... Nina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am auzit foarte rar de la sotul meu cate un TE IUBESC!, si am invatat si cu timpul sa nu mai spun ci sa arat asta zi de zi, si fara dragoste si respect sa nu mai putem trai. Va daoresc la toti sa fiti iubiti si sa putem sa fim mai buni. Cu dragoste DanaR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...