Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cunoaste cineva Cresa Romaero Baneasa?


Recommended Posts

Salut! Intentionez sa-mi dau baiatul la cresa Romaero. Daca are cineva informatii despre aceasta cresa v-as ramane recunoscatoare. Eu am vizitat cresa, m-am inscris pe lista, dar totusi as mai avea nevoie si de experienta altuia. Maria.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns
BUNA!!!! Am inima putin stransa[zid] daca fac bine sa-ti spun,dar eu am avut o experienta trista la aceasta cresa. Acum 2 ani am avut si eu fetita acolo,dar numai 2 saptamani timp in care nu-i dadeau apa ca sa nu faca pe ea,(mai avea inca pampers si le era lene s-o schimbe)in plus a facut otita pt ca ii tineau in curent cand ii puneau pe olita(pe toti odata la comanda). La inceput pareau dragute,dar...totusi nesimtite... intr-o zi am ajuns la ora 17.00 in loc da 16.30 si Andreea era singura si tremura de atata plans si tot repeta ''te-a lasat mami aici nu mai vine''....desi aveau program pana la ora 18.00. daca eram in alta tara o dadeam in judecata[neand] pt ca mi-a stresat-o psihic si luni de zile am avut de tras....nu stiam ce sa mai fac. regret ca-ti spun toate astea ,dar este realitatea cruda. multa sanatate!!!!! ps.poate aveti mai mult noroc alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Multumesc pentru mesaj. Ai incercat sa le dai ceva la ingrijitoare sau la medicul cresei? Astept orice fel de informatie despre cresa. Am cautat si separe ca este singura cresa decenta din sectorul 1. Din cate am inteles a fost renovata anul trecut de catre fabrica. Multumesc inca o data. Maria.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...