Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel - CF2 (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Bafta fetelor la controale si bebiti!!!! Haideti cu burticile alea mai repede, sa nu va prind eu din urma cu a doua sarcina!!! Bine, si acum am burta mai mare decat a voastra... Arat ca o balena nedesumflata.... Abia peste doua saptamani am voie sa incep exercitiile... Trebuie sa imi revin rapid, ca nu imi mai vine sa ies din casa, cand ma vad ce dragalasa sunt...

 

Bebe Yannis creste mareid="blue">

 

Pozneid="green">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annisiaid="red"> nu am apucat sa te felicit pt bb Yannis. sa fie sanatos, sa va bucurati de el, e tare frumusel. am dat o raita pe la voi, pe la poze. ia zi, cum e, alaptezi, cum suge, noaptea, ziua? tu cum iti revii? cat despre sunculite, he he. io am slabit cu un kil mai mult decat plecasem in sarcina in primele 3 sapt dupa nastere. acum am cu vreo 3-4 kg in plus. am alaptat. asta e! o sa le dau jos..poate[:D]. pana una alta fac haz de necaz si spun ca tre sa simta copilul moale, cand il tin la piept, nu o scandura tare [cool]

 

 

Mirelaid="red"> nu trec pe aici fara un pupic [pup] pt tine. hai si tu, tre sa vina si la tine!

 

[mamica]Elena + [copil]Horia Constantin (18feb2007)id="blue"> = [il][il]id="size1">


ALAPTATUL HELPLINE

id="size1">id="red">

cresc

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annisia, daca te ajuta cu ceva informatia, eu mai am si acum burta, na.

si din 25 de kile catigate in noo luni. acum dupa sapte luni jumate inca mai pastrez vreo 10-12.[grasa]

 

Vad ca avem si prospaturi p aici. Welcome!

 

Helenutza, salutare fetitz, k dincolo nu am reusit sa intru... pe cuvant de soim ca am scris pe hartie ca la matematica... nu intelegeam cum vine cu io am slabit cu un kil mai mult decat plecasem in sarcina in primele 3 sapt dupa nastereid="green">.[greutati]

mirela, ca de obicei [pup][flo][flo]

 

 

repere in dezvoltarea bebelusului

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annisia, am vazut ultimile poze cu Yannis,este absolut adorabil!Sa va traiasca! Mereu arunc cate o privire la pozele tale ca stiu ca pui des![cool] Codruta bafta luni la medic! Sa intri sa ne spui cum a fost! [:p] Helenutza,Shine va multumesc ca nu ma uitati![;)] [flo] Va [pup][pup]
[url="http://community.webshots.com/user/mirelaionitza2006?vhost=community"]Mirela[/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna felelor, Eu nu fac parte din grupul vostru, dar vreau si eu cateva pareri, daca nu va suparati. Sunt o gravidutza care are dr tot la CFR 2 - MICINER SILVIA - se numeste, si ar trebui sa nasc acolo si as avea niste intrebari pt fetele care au nascut acolo sau au auzit cum e nasterea acolo, cum se poarta doctorii, moasele, infirmierele, cei de la neonatologie, etc??????????????? cam cati bani se practica acolo, pt ca tot aud vehiculandu-se preturi, de la dr pana la infiemiere???????????????? Sper ca nu am deranjat pe nimeni cu intrebarile mele, daca da imi cer scuze . Pupici [url="http://bd.lilypie.com/4Y4Fp3.png"]cum creste[/url][copil] Carmen [gravi] 21 +[baietel] David Alexandru
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...