Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel - CF2 (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Annisia [pup] e super povestea nasterii lui bebe Yannis![cool]Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!Sunteti o familie frumoasa! [flo] Codruta [pup] ma bucur ca a fost ok la control!Si mie tot la Medlife mi-a dat sa fac analizele.Am fost mereu la Hiperclinica,pe Grivita. Shine [pup] ce mi-as dori sa ma trezesc si eu de cateva ori pe noapte pentru bebe dar,din pacate nu se poate. Simt ca imi pierd rabdarea desi nu ar trebui...[:(]
[url="http://community.webshots.com/user/mirelaionitza2006?vhost=community"]Mirela[/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand citesti asa povesti misto, simple, pare atat de simplu, incat te gandesti: Aaaaaaaaaa, Floare la ureche![hippi] Annisia, multumim tare mult pentru super povestea ta. L-am vazut pe Bebe Strumf, si asa vreau si eu unuuuuuuuul....De abia astep sa ne apucam de treaba! Sper sa se si intample cat mai repede. Stiti, noi tre` sa facem 3 luni pauza de anti-uri. Shine, draguta mosului, eu ma abonez. Il tin pe Alex 2 nopti pe saptamana, stabilesti tu cand...In ceea ce pivete analizele, cred ca o sa selectez pentru momentul asta, pentru ca oricum am senzatia ca atunci, cand va veni clipa cea mare, [grasa], trebuie repetate, nu? Mireluta draguta, nu iti pierde rabdarea, Dumnezeu e mare, si o sa vezi ca minunea nu va intarzia sa apara. Va pup pe toate, si ne vedem pe forum, cat mai des, sper eu![grup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am planuit bebela,pur si simplu s-a intamplat,asa ca am facut analizele cand eram deja in saptamana 12 de sarcina.

Depinde de ce analize ti-a dat sa faci...daca le faci acum nu cred ca va fi necesar sa le repeti in primul trimestru de sarcina,asta cu conditia de a aparea bebe in urmatoarele luni.Cele de sange si urina nu cred.La fel si cele de rubeola,toxoplasmoza,lysteria,etc...astea sigur daca le faci acum si iti iese ca le-ai avut si ca acum ai anticorpi,nu o sa le mai repeti.Acestea din urma sunt si putin mai scumpe,cam 60 ron fiecare,un pic mai mult lysteria,celelalte sunt pana in 10 ron/buc.

O asteptam pe beblina in februarie,DPN 20.Astazi am implinit fix 19 saptamani[alcool]

 

http://www.inorocik.hi5.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...