Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel - CF2 (15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns
MICKYN [pup]ma bucur ca ne mai scrii,ce face baietelul? Eu nu te-am uitat![;)] Referitor la Nayel,as vrea sa ma premieze cu o atentie deosebita si cu mult ajutor sa duc o sarcina cu bine pana la termen.[:D] [dual]
Mirela[flo] _______________________________ "Orice credem cu adevarat devine realitate!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci,incep cu concluzia:strang baba de gatttt!!!![bang][bang] Ma prezint ieri fumusel la cabinet(mai plecasem si mai devreme de la serviciu),emotionata toata,abia asteptand sa vad ce face puiutul meu. Stau pe hol ,astept,imi vine randul,intru in birou la dl dr. Il intreb de sanatate si ii spun ca sunt nerabdatoare sa facem eco sa-l vedem pe bebe...la care el :"sigur ca da,nici o problema,facem,dar in alta zi,nu acum!"[alcool]Ma ia ameteala instantaneu si intreb :"de ce nu acum?",la care el :"pai,pentru ca acum ecograful se afla la revizie si o sa-l primim fie mai tarziu fie maine!!!" Acum vin eu si intreb retoric,evident,dar mie,de ce naiba nu mi s-a spus treaba asta la telefon cand mi-am facut programare,mai ales ca specificasem clar ca vin ptr eco?!!! God help us!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

norocik imi pare rau ca nu ti-ai vazut bebikul!Chiar ca e dusa individa [zz] Din moment ce i-ai spus pentru ce mergi de ce naiba nu a spus ca nu poate face eco? Presupun ca de tuseu nu ai scapat![xx(] MICKYN [flo]
Mirela[flo] _______________________________ "Orice credem cu adevarat devine realitate!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...