Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Nayel - CF2 (15)


Recommended Posts

Codrutaid="brown"> [pup] nu trebuie sa fii neaparat gravidutza si apoi sa-l cauti pe Nayel.Poti merge si acum si dc ii spui ca ai vrea sa faci niste analize,nu cred ca va zice nu.Mergi la un control si vezi cum ti se pare.

Eu cand am fost prima data la el eram gravi si fara sa ii zic eu mi-a dat ditamai lista cu analize,chiar m-am ingrozit cate erau dar apoi am vazut ca erau dintre cele mai importante.

Iti tin pumnii sa ramai cat mai repede gravidutza!

 

Dimalexiaid="brown"> imi pare rau ca ai avut probleme,important este ca acum totul este bine.

Bine ac ai reusit sa-ti faci programare.De obicei dupa 12:30 vine asistenta,iar medicul la 15:00,asta in cazul in care nu are vreo operatie.

Bafta la control!

 


Mirelaid="red">id="Arial Black"> [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mireluta, draguta, Multumesc frumos pentru sfaturile tale.[pup] Cred ca am sa incerc marea cu degetul, sa vem ce o sa iasa! Cum spuneam, deocamdata suntem la faza la care ne dorim foarte mult. MA gandesc sa fac o pauza de 3 luni de anti-uri, si abia dupa aceea, sa incepem incercarile!! Dar asat nu inseamna, ca nua ma voie sa visez, nu? Va pup pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Codruta,poti sa mai scurtezi din pauza cu 1 luna!!![biz]Din cate am inteles eu,medicul recomanda 2 luni pauza de la intreruperea anticonceptionalelor,pe urma go for it!!!!![baie] Sunt convinsa ca daca mergi la el si ii spui ca vrei sa ramai iti va da o lista cu analize care se fac in aceasta faza...sa ne tii la curent,multa bafta!!!![pup] http://www.inorocik.hi5.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele dragi, Dati-mi si mie un nr. de telefon de la cabinet, sa imi fac o programare. O sa incerc si eu la cabinet, nu de alta, dar e la 2 pasi de casa...Imi asum riscul cu amabilitatea intruchipata de asistenta (asa cum am citit ca este) Din experienta voastra, cam in cat timp se fac programarile??? Mie saptamana viitoare imi vine CM, si as vrea inainte de asta. Mercic mult, Va pupic
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Codruta [pup] daca suni astazi la cabinet te poate programa si maine daca nu este foarte aglomerat,daca nu sigur luni poti sa mergi.Nr de la cabinet este 777.48.70.O gasesti pe asistenta dupa 12:30.Bafta multa la control,sa ne pui cum a fost! [;)] Dimalexia [pup] multumesc mult pentru gandurile bune![flo]
[url="http://community.webshots.com/user/mirelaionitza2006?vhost=community"]Mirela[/url] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...