Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinite bune in Dr.Taberei -


Recommended Posts

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Nu stau in zona, dar o prietena a mea a avut fata la o gradinita de stat,in zona , cred ca nr. 57( sper ca am retinut numarul corect) sau Hilary Clinton, sponsorizata parca, protocol, bla bla bla, facea si engleza. Ea era multumita, in zona Piata Moghioros. Sper sa va ajute. Mergeti in recunoastere! Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by petruta
Nu stau in zona, dar o prietena a mea a avut fata la o gradinita de stat,in zona , cred ca nr. 57( sper ca am retinut numarul corect) sau Hilary Clinton, sponsorizata parca, protocol, bla bla bla, facea si engleza. Ea era multumita, in zona Piata Moghioros. Sper sa va ajute. Mergeti in recunoastere!
Gradinita nr 57 pe str. Pravat, nr 16, tel 001.4133928 (e cam in spate la Tip Top-dupa harta). Merg in week-end in recunoastere....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by george_rc
quote:
Originally posted by petruta
Nu stau in zona, dar o prietena a mea a avut fata la o gradinita de stat,in zona , cred ca nr. 57( sper ca am retinut numarul corect) sau Hilary Clinton, sponsorizata parca, protocol, bla bla bla, facea si engleza. Ea era multumita, in zona Piata Moghioros. Sper sa va ajute. Mergeti in recunoastere!
Gradinita nr 57 pe str. Pravat, nr 16, tel 001.4133928 (e cam in spate la Tip Top-dupa harta). Merg in week-end in recunoastere....
Prietena mea, sta pe bd. Timisoara, pe la intersectia cu linia metrou usor 41, spre Valea Cascadelor. Deci, in zona aceea, printre blocuri mai este o gradinitza, nu stie alte amanunte, dar din exterior pare tare curatzica si intr-o zona linistita. Daca avetzi o harta a zonei si ceva adrese de gradinitze poate o identificatzi si pe asta. Sper ca v-am fost de folos. Bafta, sa gasiti ceea ce doritzi ! Petruta & bb Mihai [copil] http://community.webshots.com/user/gabrielmil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Petruta. Cea de-a doua gradinita nu am reusit sa o identific dar poate se descurca mai bine George. George, dupa ce vezi gradinita din spate de la Tip-Top , da-mi si mie mai multe amanunte. Clara are 11 luni, dar ma gandesc pentru la anul, cam de pe la 2 ani ne-am gandit noi sa o dam. Si poate-ti dai seama unde este si cea de-a doua gradinita de care vorbeste Petruta. Multumiri Ruxi si Clara pisicuta, 11 luni Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...