Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinite zona Splai-Cotroceni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Monyk, vezi aici: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=7671&SearchTerms=gradinita http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6001&SearchTerms=gradinita Si o completare: la gradinita Voinicel s-au mai retras din copii si s-a renuntat la limba germana(cel putin deocamdata), iar Ana nu mai lucreaza acolo de cateva saptamani. Nu cunosc amanuntele, o mamica care are copilul acolo m-a intrebat daca nu vreau sa-l readuc pe Alex, pentru ca nu mai este Ana. Este un lucru bun ca au scapat de ea si cred ca poti sa incerci sa vezi cum este. Pererile mele despre aceasta gradinita le vezi mai sus. A, si ar mai fi gradinita Ada, langa Voinicel, taxe mari, personal dragut, dar subcalificat, lasa mult de dorit(de exp.: iti trimite copilul la bucatarie sa se intretina cu bucatareasa, pentru ca educatoarea nu face fata. Daca trage copilul o oala de pe foc? Singurul om competent a ajuns bucatareasa? Nu fac fata la copiii mai energici si cu personalitate. Alt exp.: intrebare" de ce nu faceti si sport cu micutii, asa cum spuneati? Raspuns dat de domnul director, ex fotbalist,"fotbalul se incepe dupa varsta de 7 ani si doar asta merita facut, e singurul din care se scot bani!" plus faptul ca tot timpul copilul(si nu numai al meu) era bolnav la acesta gradinita. Statea la grad. 3 zile si 2 saptamani acasa. Taxa tot o plateam). Concluziile le tragi si singura. Multa bafta! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Claudia, Multumesc mult ptr. informatiile tale, ma ajuta foarte mult. E foarte important sa mai stii cate ceva, inafara de ceea ce iti arata ei, cand te duci sa vezi o gradinita. Vreau sa iti zic ca am vazut poza baietelului tau si este asa de dragut, felicitari e o nebunie, e un scump. Sa va traiasca, inca o data multumesc, Monyk.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...