Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

pentru piatra lunii!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns
imi cer scuze daca ti-am raspuns eu in locul lui piatra lunii. dar m-am gandit ca daca pot sa te ajut atuncio fac. sper sa-ti fie de folos. eu stiu de dansul de la o colega pe care a tratat-o cu succes chiar intr-o problema de gineco. din cate am inteles de la ea problema este ca trebuie sa te programezi din timp pt care multi pacienti si te ia cam dupa 2-3 saptamani cand mergi la el cu toate analizele facute recent. stiu insa ca odata ajunsa acolo dansul i-a rezolvat problema colegei mele in f. scurt timp. succes si sanatate maxima simion gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi nu am de ce sa ma supar, din contra m-am bucurat tare mult si iti multumesc inca o data![;)] Eu m-am programat la dr. Cezara Bucur dar pina atunci am niste emotii si griji ca nu mai dorm nici noaptea. Am citit despre ea ca e competenta, tu ce stii, personal[:(]? As vrea tare mult ca anul viitor sa am si eu un bebe! Pupicei, Dea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu una nu o cunosc pe doamna doctor, nu am fost la dansa niciodata dar am vazut in repetate randuri ca se vorbea despre dansa pe forum. din cate am citit eu pare o doctora super, vad ca multa lume o lauda. daca parerea multor fete de pe forum este una pozitiva eu zic sa mergi cu incredere la dansa. incercarea moarte n-are. dupa aceea mai vezi ce si cum. oricum eu iti doresc succes si sa auzim numai de bine. simion gabriela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...