Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum slabim... partea a 3 a!


Recommended Posts

Yurika nu mai pot.I-a zi-mi tu mie tie nu tie greatza?Vorbesc serios ca ma ia cate o greatza cand mananc,de m-ai bine arunc tot.Azi dim nu am putut manca tot morcovul ras cu lamaie si la pranz ,la fel mi-a stat pestele in gat.Sper sa nu fie din alte cauze.Te [pup][pup]de milioane de ori si abia astept sa[cheers]impreuna peste vreo 2 saptamani,cu aproximatie. Nicole&Amira[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor am terminat daneza,e drept ca nu am facut decat 12 zile dar nu am mai putut. Ralu multumesc ptr urari si i-mi pare rau ca nu am facut-o toata[bang][bang][bang],ma oftic dar realmente nu m-ai puteam de rau.Tremuram si i-mi era greatza.Asa ca am renuntat.Am slabit 3kg si vreo 6oog cred eu.Nu atat cat m-am asteptat ,dar totusi e ceva. Pupici multi ptr toate fetele care sunt in diete,si spor mult[pup][pup][pup][pup] Nicole&Amira[copil][flo][flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hannen, FELICITARI!!!![bis][bis][bis] Bravo!!!! Chiar daca nu ai tinut-o pe toata, totusi 12 zile nu sunt de ici de colo!!!!-si nici aproape 4 kg nu sunt o nimica toata!!!! Inca o data felicitari!!!! Te pup!!! Multa sanatate! Ralu-mamica Ioanei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum draga Yurika ma simt m-ai bine,dar am ramas cu tic,asta nu am voie aia nu pot,am uitat ca nu m-ai sunt la dieta[:D] Dar e mai bine asa ca nu m-ai rontai tot ce i-mi cade in mana. Celelalte cum stati? Yurika [pup],Ralu[pup]si toate celelalte va pupik dulce. Nicole&Amira[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Kerstin
Nu am urmarit subiectul de la inceput si nu stiu daca regimul pe care vi-l propun a fost postat. Colegele mele au slabit cate 5-10 kg in 2-3 sapt. Regim de slãbit la greu I zi - lactate, de preferinþã degresate (brânzã, iaurt, lapte) a II-a zi - fructe, excepþie: banane ºi struguri sau nectar a III-a zi - carne de vitã sau pui: fiartã, grãtar sau parizer dietetic de pui a IV-a zi - zarzavaturi (legume congelate mix la punga ) a V-a zi - peºte a VI-a zi - ouã (se poate înlocui cu lactate sau orez) a VII-a zi - toate alimentele din cursul celor 6 zile alimentele se consuma in orice cantitate dar numai cele prescrise in ziua respectiva. Mult succes! uite de astazi am inceput dieta ta si o sa te las sa stii cum merge,am incercat mai multe dar au mers la inceput acum o sa vad
"Succes is a journey,not a destination" http://community.webshots.com/user/simi169
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, Dupa lupte seculare cu spanac, disociat, herbalife, sala, Slimfast 9da, asta a funct6ionat f. bine, dar am pus totul la loc imediat) am dat de o reteta prea simpla ca sa fie adevarata, si totusi la mine a mers: 2 kg. saptamana trecuta, drept care o continui si acum. V-o scriu si voua, ca si eu ii multumesc in gand celei care mi-a dat-o: Orele: 8 - cafea 10 - 2 oua fierte 12 - 1 pahar suc de rosii 14 - 100 g. sunca 16 - 1 mar 18 - 100 g. branza slaba In fiecare zi, la fel. Vreau sa va spun ca eu incep pe la 9-10 (pana ajung la servici, pana imi iau mailul, etc...) si nu prea am respectat orele, da tot a mers. Sper sa ajute cuiva V.[amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...