Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Conf. Dr. Anca


Recommended Posts

O zi buna tuturor! Stau si va pandesc de mult, insa nu am scris nici un mesaj pana acum. Am o intrebare pentru voi toate/toti. Cum este dl. dr. Anca? Am ajuns la el prin intermediul unei colege de birou. Cartea lui de vizita e impresionanta, insa vreu sa aud impresiile voastre. Mai multe detalii: conf. dr. Alexandru-Florin Anca - Spitalul Clinic Universitar de Urgenta Bucuresti (adica Spitalul Municipal). Sa auzim numai de bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am fost de cateva ori la el si mi s-a parut un doctor super-si am auzit si multe persoane multumite de el. Eu am fost la el pe vremea cand dadea consultatii la Centrul Medical Unirea si apoi nu am mai dat de el...dar mi-a facut o impresie buna. Vanina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pacienta lui si de cand sunt pe forum n-am reusit sa gasesc nici un subiect legat de el. Sunt in luna a6-a si de la inceputul sarcinii ma duc la consultatii(1 data /luna)la cabinetul lui din apropierea Pietzei Miciurin. Sora mea a nascut cu el prin cezariana si s-a dovedit a fi foarte multumita.Eu il cunosc personal de multa vreme(casa lui e lipita de casa parintilor mei) si mi se pare un om deosebit. E foarte competent si ce-mi place cel mai mult este ca te tine la consultatii peste juma de ora si-ti raspunde cu foarte mult calm si blandetze la toate intrabarile(oricat de pertinente ar fi ele). Pentru alte detalii iti stau la dispozitie. Irinuca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...