Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cura de slabire cu lamaie


Recommended Posts

va propun o dieta de slabit care are sigur rezultate numai ca o sa va cam ..acriti[:D] ZIUA 1-1 lamaie cu coaja rasa si miezul stors se pun intr.un borcansi se freaca cu o lingura de miere,se umple apoi cu apa si dupa cateva ore se bea zeama..sau si mai bine si o parte din fruct. ZIUA 2-2 lamai preparate identic ZIUA 3-e lamai Ziua 4-4 lamai ZIUA 5 5 lamai ZIUA 6 -6 lamai ZIUA 7 -7 lamai ZIUA 8-6 lamai ZIUA 9-5 lamai ZIUA 10-4 lamai ZIUA 11-3 lamai ZIUA 12-2 lamai ZIUA 13-1 lamaie TOTAL 49 lamai se beau indiferent de masa.SE ASIGURA SLABIREA CU MINIM 5 kg intr.un tratament se poate relua tratamentul dupa o pauza de 10 zile.lamaia favorizeaza metabolismul,descompunerea grasimilor,arderea caloriilor etc. Eu ma apuc de astazi,reteta mi.a trimis.o mama cu cele mai fierbinti recomandari. ce spuneti...ne acrim???[:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
da' creca tre sa te feresti de elimente ingrasatoare in timpul asta..ca doar n.oi slabi de la lamaie daca mananc numai la McDonalds sau fripturi cu cartofi prajiti...daca sora ta chiar a respectat tot....si numai un kil...chiar ca.i teapa...[bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fii sigura ca a respectat tot,mai cu seama saracuta ar face foamea numai sa de-a jos,dar degeaba, asa ca e sigur teapa. Poate reusesti cu exercitii fizice,eu una sunt sigura ca merge mult mai repede. Stiu, o sa-mi spui ca-i greu si te aprob pt. cine nu are conditie fizica, dar crede-ma greul e doar la inceput caci cu timpul prinzi gustul si tonusul iti creste cu siguranta. Succes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamico dulce ia incearca sa nu mai mananci nimic dupa ora 16:00, nici macar un fruct sau un iaurt degresat. Absolut nimic pana a2a zi. In timpul zilei poti manaca orice doresti. La mine a dat rezultate foarte bune. Incearca macar o saptamana. Succes! Maadi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa le dai incolo de lamai...or fi ele bune, dar parca-s prea multe odata...sa nu ai probleme cu stomacul dupa aia...incearca dieta disociata...functioneaza.. Mai in gluma, mai in serios, daca totusi te hotarasti sa tii cura asta de lamai, cred ca in cateva zile o sa ti se acreasca de-o sa vrei sa-ti schimbi si nick-ul din "mamica dulce" in "mamica acra" [:D] [:D] [:D] [:D] Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...