Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cura de slabire cu lamaie


Recommended Posts

[:D][:D][:D][bis][cool][cool][cool]vai ce mai rad....tare simpatica replica,adda..hehehee... fetele daca ziceti ca.i degeaba ma las de sportu asta cu acritul...dar sa fiu sincera eu vreau ceva care sa aiba efect urgent ca NU MA MAI SUPORT pur si simplu,sunt mai grasa decat in luna a noua si asta numai in 3 luni cat am pus vreo 14 kile de la nenorocita ceea de injectie. ce mai stiti de slim integra sau alte pastilute cu efect ca pe mine ma apuca lesinul cand ma uit in dulap si in oglinda[bang][bang][bang] fara gluma e chiar serioasa treaba[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mamica dulce, nu te baza pe pastilutze si alte alea...mai bine incearca o metoda naturala de a slabi ( dieta disociata e foarte buna si daca reusesti sa te abtii de la mancare dupa ora sase seara - Maadi zicea dupa ora 16:00...nu se poate sa nu slabesti)...ai trecut tu prin multe schimbari in ultima vreme si asta te-a dat peste cap...si mai e si injectia aia minune despre care zici tu ca a avut o contributzie sanatoasa la colectzionatul kg in plus... Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am facut cura asta cu lamai, in paralel cu alte cure de slabire. Si nu am slabit mare lucru. Cred ca totusi am slabit ceva datorita curelor care le tineam in paralel. Singurul lucru care a fost bun era ca daca beam ceaiul cu lamaie nu imi mai era foame. (Ciudat nu?) Multa sanatate! Ralu-mamica Ioanei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mamica dulce si eu vreau sa scap de niste kg[:D]asa ca te-as ruga daca gasesti o metoda mai dulce sa ma anunti pe mine,poate o tinem impreuna.Vreau sa ma fac subtirica pe cand ajung in Ro ...[pup] mirelasibrian(1 an si 2 luni)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hm...nu vreau sa va intristez, dar eram entuziasmata la inceput de cura asta pana acum cateva zile cand am intalnit o fata care spunea ca mama ei este bolnava de cancer la stomac din cauza acestei cure cu care a exagerat..asa ca am lasat-o mai moale cu lamaile. Oana_B There is no normal life, just life - Tombstone
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sint de acord cu fetele care te-au sfatuit sa nu mai maninci seara. Functioneaza cu conditia sa te tii de el mult timp. Eu asa am slabit, e adevarat intr-o perioada de timp mai mare, dar mi-am pastrat si acum acest obicei de a nu mai minca dupa ora 18.00 decit in cazuri de exceptie. Este un “regim“ cu care nici nu risti sa te imbolnavesti pentru ca nu te provezi de la anumite alimente care au si ele rolul lor si pe de alta parte nici nu risti ca dupa ce termini regimul sa pui la loc tot ce ai dat jos. Cu mentiunea ca ar trebui sa reduci piinea, sau sa maninci numai piine neagra, integrala, si sa reduci dulciurile. Cu putina rabdare o sa reusesti. Succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sint de acord cu fetele care te-au sfatuit sa nu mai maninci seara. Functioneaza cu conditia sa te tii de el mult timp. Eu asa am slabit, e adevarat intr-o perioada de timp mai mare, dar mi-am pastrat si acum acest obicei de a nu mai minca dupa ora 18.00 decit in cazuri de exceptie. Este un “regim“ cu care nici nu risti sa te imbolnavesti pentru ca nu te provezi de la anumite alimente care au si ele rolul lor si pe de alta parte nici nu risti ca dupa ce termini regimul sa pui la loc tot ce ai dat jos. Cu mentiunea ca ar trebui sa reduci piinea, sau sa maninci numai piine neagra, integrala, si sa reduci dulciurile. Cu putina rabdare o sa reusesti. Succes!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelot, chiar e buna cura asta de slabire in care mananci disociat?La voi are rezultate? M-am apucat si eu de azi.Sper sa mearga. Trebuie sa mananci un singur produs pe zi? Vreau sa va mai intreb ceva, mi se pare ca a mai fost postat subiectul undeva dar nu mai stiu unde...E buna crema asta noua de la Avon? [pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O foarte buna prietena a slabit cam 36 kg cu Herba life(nu stiu precis daca am scris corect).Ideea e ca a tinut-o (cura) 11 luni(te costa ceva!!!) dar a slabit progresiv si nu s-a mai ingrasat.Si a facut-o acum 2 ani.Ea e cel mai bun exemplu ptr.mine:avea aproape 100 kg la 156 cm.Acum are 60 si ceva si e adevarat ca nu e super silueta(nu e genul de corp) dar arata bine si,in primul rand,se simte foarte bine. Eu zic ca puteti incerca![;)] Si eu am de slabit cam 6 kg dar inca alaptez asa ca nu fac regim alimentar(nici nu cred ca as putea).In schimb fac aerobic si incerc sa nu mananc dupa 6 seara(nu inseamna ca si reusesc-chiar acum am mancat o punga de pufarin,deci...).Iar aerobicul chiar se simte!! Bine,eu ador sa fac sport(am facut pana in luna a 7 de sarcina,deci sunt obsedata)dar oricum cred ca ptr.a slabi "fain"(asa se spune la noi [:D])tb.sa imbini regim+sport.Stiti voi:piele,carne tare etc. Gelul de la Avon acum il incerc si eu.Ma dau dimineata si seara de 1 saptamana asa ca e prea devreme ptr. concluzii;eu am si o celulita f.vaga ca sa zic asa.Sper insa sa scap de ea.Aaaa,fac si masaj(adica mi se face masaj). M-am cam intins la vorba... [pup][pup][pup] Cristina si bb Rares(aproape o jumatate de lumanare) BAIA MARE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...