Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zalauance ..... la apel !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ioana mersi,am sa incerc sa le copiez. In operatiunea antipampars facem 2 pasi inainte si unul inapoi.Alaltaieri cand a dormit de amiaza fara pampers s-a trezit dupa 1 ora jumate plangand ca e uda,asa ca ieri i-am pus iar la amiaza pampers si a dormit 4 ore. Va pup ,mergem afara. Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare cafengiste!!!!!! adriana am fost afara cu matei.asa ca de acum incolo tu ramai sefa la butoane.ce ai rezolvat cu programul redus? nici o veste? claudia nu-i mai da lichide inainte de somnicul de peste zi.sau doarme doar daca-i dai laptic? pupici cu lipici la printesa. ioana vad ca chiulesti.unde esti???????? pe elutza o iertam ca se pregateste de cj. elvira!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hai la o cafea. va tzuc si mai vin...... PS acum e in examen mihaela.sper sa fie ok totul.MIHAELA NE GANDIM LA TINE!!!!!!!!!!!!!!!!BAFTA!!!!!!!!!! Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi venim!!!!!!!!!!! PS nu mai pot scrie pe forum , ca-l deranjez pe tudor.maine are teza la romana si calcu e la el in camera.cica-l deranjeaza cum tastez.da de citit va pot citi , asa ca va rog sa scrieti. va tzuc........ Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Bianca Rebeca nu doarme decat cu lapte sau suc ,asa ca nu prea am sanse.Bafta lui Tudor maine la teza. Nu stiu daca putem veni pe platou ,colegul lucreaza pana tarziu asa ca suntem consemnate in fata blocului. Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...