Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zalauance ..... la apel !!!


Recommended Posts

salutare!! claudia eu una nu-s multumita da toate produsele de la quelle.da faza e ca daca nu-ti convin le poti returna.eu mi-am comandat tunica de la pag 51(alba)nu-s incantata, iar tunica de la pag 71 ( roz mi-am comandat)e finet 100%.sincer mi se par scumpe raportat la ce calitate au.ooooooooooooo da stai pijamaua de la 235( cea roz cu 3 piese) e ordinara.dar mi-am luat adidasii veriz de la pag 335 si sunt incantata de ei.am primit si eu instiintare ca am colet la posta.sper sa ajung azi sa-l ridic.o sa va spun daca-s multimita. ioana elutza e la cj si cred ca vine doar duminica acasa.mihaela nu are net la job, deci ne viziteaza seara.cum e Luca? inca nu stiu ce a facut Tudor la teza.nu-i lasa cu mobil la scoala asa ca fac 13-14 pana ajunge acasa.multumesc pt urari. PS claudia felicitari si pupici Rebecai.vad ca invet incet renuntati la pampers. va tzuc.. si mai vin.........acuma plecam afara Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 153
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salut, salut! A adormit Luca, si m-am prins si eu de o faza...Era si timpul... Dilema era cum sa fac sa nu mai adoarma in brate...ca spatele meu saracu'... Il mai pusesem eu in scoica si l-am leganat, dar nu a avut efect Azi am incercat iar si ...bingo! Mi-am dat seama ca am iesit mult afara in ultimul timp, d cind e soare, si el doarme d fiecare data in carucior...Asa ca in 5 minute a adormit si acum( o fi crezut ca e in carucior?)... Sunt bucuroasa, ce mai...Sper doar sa tina smecheria [bibe] Ziceti ca o sa fie vreme buna azi??Ca la mine e cam innorat... IOANA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/calin_popa2004/my_photos"]Luca-Mihnea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

he he he Ioana ... din pacate Andreea nu ma mosteneste in ale bucatariei , in partea asta il mosteneste pe colegu' ... la noi , in zona crepusculara ploua deja ... mai am 2 ore si ridic coletul ... abia astept ... acum sunt si eu ca si fetele lui Mihaela !!! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q]ploaia ne-a trimis in casa[q].si m-am uitat la vreme.cica la noi 23grade si cer partial noros.acu i-os blonda si nu prea vad partial noros. adriana lasa draga ca are timp andreea sa gateasca.si la o adica nici cu colegu tau nu mi rusine.ai uitat ci fripturi face la iarba verde?mai da aseara cum a fost papica gatita de el? va tzuc si mai vin....... Bianca - soacra cu DOUA nurori[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare de la cluj scurt ca ma preseaza nepotuul, ca vrea la calc ... am reusit sa citesc si ma bucur ca v-ati gandit la noi ... am ajuns ieri dupa o calatorie cu microbusul unde mihaita a vrajit o gagica de vreo 23 ani, apoi a adormit si a dormit pana am ajuns dimieata am mers la conferinta (nationala de psihologie, pentru ea am venit la cj) dar dupa ce l-am ascultat pe dr Freeman din USA, a trebuit sa vin acasa ca colegu nu se descurca cu mihaita ... insa inainte nu m-am putut abtine si am mers la o cafea cu un fost coleg de liceu si de facultate ... azi vom merge in selgros ... sper sa va mai pot scrie maine [pup] [mamica] Mihaiela si [comoara][url="http://www.babiesonline.com/babies/m/mihaita"]Mihaita[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am hotarit sa merg la control cu Luca, da' sa vedem cind are timp profu la Cluj... Nu mai stiam cum sa-l pacalesc sa manince legume, asa ca azi mi-a luat Calin un borcanas din comert, si am amestecat eu cu de-al meu pireu, si a mincat..cit de cit[:D] BIANCA-cind ziceai k e Baby Expo la CJ? sapt viit???K ma bate gindul sa merg...Cu Luca cu tot ELUTZA-C fainnn d tine la confetinta...Ai grija ca asa cum il inveti pe Mihaitza asa o sa-l ai...Sa nu t plingi cind vor sta fetele la coada la usa la voi:) ADRIANA-da'macar sa n spui c ai primit...asa sa stie TOATA lumea, si sa t invidiem [:D]concret ELVIRA-no, macar l-ai cunostut si pe colegu'...Ca e stilul care trebuie sa salute si sa se prezinte peste tot[^] CLAUDIA-cred ca v-a gonit si pe voi ploaia ... MIHAELA-ar fi bine sa iei concursul...[:D]( in speranta ca acolo ai avea net la servici) IOANA si [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/calin_popa2004/my_photos"]Luca-Mihnea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru sa aduc Zalaul pe prima pagina. Noi plecam imediat afara,sa profitam de timpul frumos. Maine daca e soare mergem la tara asa ca daca nu mai apuc sa intru va doresc un sf. de saptamana placut. [pup][pup][pup][pup] la toate. Claudia si Rebeca (29 iunie) [url="http://community.webshots.com/user/adimitrasca"]poze Rebeca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci , am primit asa : -din oferta promotionala in care pe coperta e tipa cu pulover verde , de la pag. 2 camasa in dungi albastre ( am comandat-o pt. o colega de servici ) , material mult sintetic , la banii astia gasesti mai faine la fantasio ; - aceeasi revista , pag.23 tricoul tera e super fainsi material din bumbac , un pic mai subtire decat ce e prin piata , dar calitatea mai buna - la banii astia merita , cred ca o sa-i mai comand colegului si alte culori ; -din revista in care pe coperta e tipa cu bluzita cu maneca scurta pe culoare verde/turcoaza: - la pag.40 e setul cadou ceasuri din 6 piese , e frumos , zic ca merita ( pentru un vecin l-am comandat ); Concluzia : noi nu am primit numai tricoul , dar mai asteptam... Pupi [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lucian_ciotlaus/my_photos"]albumele noastre [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...