Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la inca o cafea


Recommended Posts

quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Acuma v-ati gasit doo ghicitorese? Ei ha Ia ziceti-mi mie atunci cu ce sunt io imbracata acuma, ia sa va vad [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Tu acu esti la nudu gol ca m-astepti pt. trepanatie si rectinerire.Am nimerit-o?Vezi ce/cum raspunzi!
Exact, si m-am infasurat in fese si comprese asa ca omu' invizibil, ca sa ma nimeresti cand vii Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[quote]Originally posted by ina78
Am lipsit citeva ore si voi ati schimbat cafeneaua... si sinteti reprofilate...ghicit... daca ghiciti ce am facut pina acum... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara." [/quote) Ti-as spune eu dar nu ma mai pupati maine pe forum.Cumva cai-cai[xinpat]?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
quote:
Originally posted by wonderful
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Acuma v-ati gasit doo ghicitorese? Ei ha Ia ziceti-mi mie atunci cu ce sunt io imbracata acuma, ia sa va vad [:D] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Tu acu esti la nudu gol ca m-astepti pt. trepanatie si rectinerire.Am nimerit-o?Vezi ce/cum raspunzi!
Exact, si m-am infasurat in fese si comprese asa ca omu' invizibil, ca sa ma nimeresti cand vii Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Treaba ta,sa nu spui dupa aia c-am fost eu de vina daca ai sa faci [consti]prin mai multe parti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei Ina, bine c-ai venit, poate ma ajuti. M-au dezbracat fetele astea si umbla wonderful dupa mine sa ma faca virgina. Zice ca asa vrea ea sa-si faca mana ca are de cusut un nasture la o camasa si sa nu greseasca. Si eu fug, fug fug...si ele dupa mine...dupa mine... Te rog salveaza-ma! Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...