Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la inca o cafea


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ina78
Maru nu iubesc legumele nici gatite, dar crude... acum sint in proces de inverzire - in cura am mai mincat si legume... dar nu mai rezist... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
ok, te inteleg, si leguma mea preferat e carnea, da daca cer cupilului sa manance legumele din farfurie, tre ssa dau exemplu. asa ca sunt mare amatoare acu si de legume crude si de legume gatite (stir-fry) Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Unde intrati voi asa? Cine credeti ca va tine acolo in spital, sa destabilizeze pacientii? Acas cu voi. Wonderful, poate mai vrei sa faci o fetita. [hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Aparushi zano?Pai noi mergem glont la nevropati;aia-s gata destabilizati.Desi, daca chiar ne punem mintea...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copil mancat, dusat, bea lapticul linistit la Tom si jerry. Tatic satisfacut - bere rece, meci Dinamo, care a dat si gol, linistit in bucatarie. Mamica dusata, cremata, linistita la DC. Ce happy family! Ce bine este sa mai ai si cate o exceptie de la regula.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Maadi
Copil mancat, dusat, bea lapticul linistit la Tom si jerry. Tatic satisfacut - bere rece, meci Dinamo, care a dat si gol, linistit in bucatarie. Mamica dusata, cremata, linistita la DC. Ce happy family! Ce bine este sa mai ai si cate o exceptie de la regula.
Mama sadica si perversa:halesti copilul spalat?ti-am zis sa-l vinzi nu sa-l servesti,eros,creme si acum tup,la forum.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Maadi
Copil mancat, dusat, bea lapticul linistit la Tom si jerry. Tatic satisfacut - bere rece, meci Dinamo, care a dat si gol, linistit in bucatarie. Mamica dusata, cremata, linistita la DC. Ce happy family! Ce bine este sa mai ai si cate o exceptie de la regula.
meci cu Dinamo? ziceti-mi si mie scor, ca al meu o sa lesine de placere daca ii spun scorul. Ma suna dupa 7pm, cand are o pauza Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...