Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la inca o cafea


Recommended Posts

Ioana - am incerat si varianta ta. Daca, printr-o minune, nu se trezeste cand plec eu de langa el, dupa 30 minute vine singurel la noi in camera, cu paturica intr-o manuta si masinutele in cealalta, se baga intre noi, zambeste fericit uitandu-se cand la mine cand la tati, si adoarme.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
vad ca v-ati pus la povesti ... frumos! sa povestesc eu: ies sa duc gunoiul (il dam pe topogan). vecina mea sta mai mult cu usa deschisa spre holul mare, ca gateste toata ziua si asa aeriseste ea. trecem peste asta ... noi punem in galeata de gunoi, saci. cand ducem gunoiul legam sacul la gura si-l dam pe topogan. acu' vecina iese repede: "doamna ... am vazut ca aruncati gunoiul cu punga si l-am vazut si pe sotul!!" era f impacientata. eu o intreb care e problema ... stiam de la sotul, se luase si de el cand eram eu la tara. "pai asa se infunda ghena si nu stati d-voastra cu mirosul in casa!!". lasand la o parte ca ea sta pe partea cealalta de ghena si EU stau langa ghena. am incercat sa-i explic ca e mult mai igienic sa duci gunoiul cu sacul si ca din cauza ca se arunca resturile menajere direct cu galeata se infunda ghena si PUTE. da' cred ca a ramas tot nelamurita!! [xx(] [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ioanaradu
vad ca v-ati pus la povesti ... frumos! sa povestesc eu: ies sa duc gunoiul (il dam pe topogan). vecina mea sta mai mult cu usa deschisa spre holul mare, ca gateste toata ziua si asa aeriseste ea. trecem peste asta ... noi punem in galeata de gunoi, saci. cand ducem gunoiul legam sacul la gura si-l dam pe topogan. acu' vecina iese repede: "doamna ... am vazut ca aruncati gunoiul cu punga si l-am vazut si pe sotul!!" era f impacientata. eu o intreb care e problema ... stiam de la sotul, se luase si de el cand eram eu la tara. "pai asa se infunda ghena si nu stati d-voastra cu mirosul in casa!!". lasand la o parte ca ea sta pe partea cealalta de ghena si EU stau langa ghena. am incercat sa-i explic ca e mult mai igienic sa duci gunoiul cu sacul si ca din cauza ca se arunca resturile menajere direct cu galeata se infunda ghena si PUTE. da' cred ca a ramas tot nelamurita!! [xx(] [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Am patit acela si lucru , si eu am topogan. Nu conteaza ca ei arunca pe topogan bucati de gresie, faianta lemne, cu care intradevar se infunda ghena. EU am infundat-o cu sacul meu... Vecinii.... Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu stati la casa... numai avantaje... Barza gaseste mamica, nu impartiti ghena... PS. Si eu stau tot cocotata la bloc... dr va necajesc si pe voi asa cum fac si acasa, cu disperare, sa incercam sa ne mutam la casa - vreau doar eu inca... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...