Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la inca o cafea


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ia sa va imbogatesc si eu ziua cu ceva ce am primit pe mail: Compunerea unui baiat de 9 ani despre Reproducere "Pentru ca se tot intimpla ca oamenii pur si simplu sa moara, trebuie sa apara altii. Asta este copulatia. Insa oamenii nu dorm ci lucreaza cu inima, penisul si vaginul din greu. Eu i-am vazut pe parintzii mei in camera de zi cind copulau. Tata icnea ingrozitor si mama a urlat, insa deocamdata nici unul dintre noi n-a murit. Insa poate ca doar au exersat fiindca bunica e deja destul de batrina. Am observat ca ei exerseaza cam de trei ori pe saptamina, cred ca bunica va muri curind. In noptiera mamei am gasit niste pastile. Tata o tot intreaba daca si-a luat deja pilula. Precis e si ea bolnava, insa nu merge la doctor. Insa daca ei continua sa exerseze asa de mult, sigur va aparea o noua fiinta pe lume. Eu mi-as dori un iepuras. Reproducerea la oameni se intimpla prin seminte. Florile si tufisurile si pomii trebuie udati des si mama face dus in fiecare zi. Poate atunci creste totul mai repede. Noua fiinta creste in burta, insa fiindca mami e bolnava, o face de data asta poate tati. I-a crescut deja burta insa nu ne-a spus inca nimic. Cind noua fiinta apare pe lume, trebuie sa iasa mai intii prin vagin si e foarte mica si alba. Negrii ies cu siguranta prin fund." [cheers] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Acu va mai mirati ca am pete pe creier?Cu asa copchii!De cate ori citesc asta rad de ma [consti] Eu sunt MARIA ,dar in Moldova se sarbatoreste pe 8 sept.Oricum sa traiti pt. urari;sunt binevenite oricand.[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, Wonderful, LA MULTIANI!!! [bum][bum][bis][bis][harp][cina2][cheers][colegi][cor][cor] [disco][floare3][majoreta][majoreta][pathot][pup][zz] Tararam tararam ce mare mare sarbatoare azi! Mariutelor, sa fiti sanatoase si fericite! Ce sa va uram de ziua voastra? Aaaa stiu! Sa faceti si niste fetite frumoase frumoase foc! [hot] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multam de urare, Adina, mi-a mers la inima da, ne dorim nu una ci doua fete cucuiete, dar e un plan pentru anu 2009, daca o sa fim sanatosi si planurile ni se implinesc La multi ani, Wonderful! Sa fii iubita, sanatoasa si la punga groasa! Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce? Ia un inel, pune-l pe o ata si tine-l atarnat deasupra burtii sotului. Daca se invarte in cerc, e fetita. Inelul trebuie sa se invarta, nu sotul. Na ca am mai facut o sedinta de vraji. Hai du-te fa-i acuma ca sunt curioasa daca face fetita sau baietel.[olala] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia
Stii ce? Ia un inel, pune-l pe o ata si tine-l atarnat deasupra burtii sotului. Daca se invarte in cerc, e fetita. Inelul trebuie sa se invarta, nu sotul. Na ca am mai facut o sedinta de vraji. Hai du-te fa-i acuma ca sunt curioasa daca face fetita sau baietel.[olala] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Io ma duc, da' sa stii ca-i spun c-a fost ideea ta.Doarme acu' si, daca ma vede invartind inelul deasupra bardanului,chiar ca ma interneaza,saracuta de mine si adio rmn.Da' cred ca-mi fac aia acolo,gratis.Hm,ma mai gandesc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...