Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Hai la inca o cafea


Recommended Posts

Pai Wonderful, trebuie sa aflam cumva ce duce el in burdihan. Zici ca e riscant? Ti-e frica de el? Ce poate sa-ti faca, zau asa. Ca de internat cu forta nu are cum, daca nu vrei sa mergi nu mergi si gata. [hot] Fugi de acasa, vii la mine si te adopt eu. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
V-am zis ca nu scap fara sa ma cert cu cineva azi... Azi e una din zilele alea in care imi doresc sa-ma fi nascut barbat!! Cel putin in meseria mea, era muuuult mai bine daca eram barbat, in sensul ca puteam sa injur alfabetic fara sa se uite aia cas la mine. In plus , avantaj maxim , nu trebuia sa argumentez fiecare propozitie care imi iese din gura.... Fir-ar.... La multe onomastici Wonderful si maru si sa stiti ca de 8 sept nu scapati de mine!!!! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by andrath
V-am zis ca nu scap fara sa ma cert cu cineva azi... Azi e una din zilele alea in care imi doresc sa-ma fi nascut barbat!! Cel putin in meseria mea, era muuuult mai bine daca eram barbat, in sensul ca puteam sa injur alfabetic fara sa se uite aia cas la mine. In plus , avantaj maxim , nu trebuia sa argumentez fiecare propozitie care imi iese din gura.... Fir-ar.... La multe onomastici Wonderful si maru si sa stiti ca de 8 sept nu scapati de mine!!!! Andreea si Tefanu' nazdravanu'(8.12.2005) [url="http://new.photos.yahoo.com/antohi_andreea/photo/294928804362650133/5"]Stefan[/url][copil] "I’ve learned that you cannot make someone love you .All you can do is stalk them and hope they panic and give in."
te-astept cu bunatati[pup] Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wonderful, Maru ati plecat... mie cind imi dati de baut??? Am tot urlat eu cu LMA de dimineata dar se pare ca va pregateati de seara... nu ne-ati servit cu nimic. Principe ce prostii??? Sigur confuzionezi... "O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ina, dar am adus muzicantii, am pregatit mancarica, ceva bun de tot de baut, si m-am pus in asteptarea musafirilor pe pagina 18 parca, sa fie 19? apoi iertati si voi, ca batranetile sunt grele si tot astept... ce-a zis doctorul ieri principe? Doamne'ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...