Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

SURPRIZA DEOSEBITA


Recommended Posts

STIU CA PENTRU MAMICI NIMIC NU ESTE DIFICIL SAU IMPOSIBIL ASA CA AM APELAT LA VOI CA TARE PRICEPUTE IN TOATE SUNTETI ! SI NU VA LAUD !ASA CA AS VREA SA-I FAC O SURPRIZA DEOSEBITA SOTULUI MEU,CEVA CE NU I-AM FACUT NICIODATA SI NICI NU S-A PREA AUZIT LA ALTCINEVA.CRED CA MERITA CEVA SPECIAL.SI CE ZICETI ?MA AJUTATI? M.DRAGU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[:D][:D][:D]eu sunt pusa pe glume acum..[:D]si te intreb ce fel de surpriza deosebita vrei sa.i faci???buna sau rea????[bis][bis] ca sut solutii ingenioase pt ambele variante[:D] ai spus doar ca merita ..nu si ce[zz][zz][zz] ma ierti piti dar nu am rezistat sa nu fac o glumita[flo][flo][flo] e de la sine inteles ca vrei sa faci o surpriza frumoasa ...eu sunt plina de idei dar sunt cam...expirate(gen cina romantica[cina2] cu lumanarele si dantele[ispita]etc) asa ca hai sa asteptam parerile fetelor,mi.ar prinde bine si mei ceva noutati in domeniu[:)][:)][:)] [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea, Nu ai dat prea multe amanunte, insa incerc sa iti dau niste sugestii... daca sotului tau ii place natura, asteapta-l de la servici cu tot felul de bunataturi intr-un cos de picnic si du-l cu masina departe de oras(locuiti la oras?), sau la munte sau la malul marii, sa va bucurati de natura, sa fiti in doi, si o cupa cu sampanie... surpriza asta mi-a facut-o sotul meu la doi ani de casatorie, a pregatit un cosulet cu de toate, inclusiv lumanari, sampanie, o patura, si m-a dus la malul marii...a fost minunat!!! Daca are un cantaret preferat, ai putea sa il surprinzi cu doua bilete la un concert... Daca va puteti permite, ai putea sa organizezi un weekend la mare sau la munte, sa nu ii spui nimic, pregatesti bagajele si il iei cu tine, cu masina sau cu trenul, lasandu-l sa incerce sa ghiceasca unde mergeti. Daca vrei sa organizezi acasa o seara romantica, poti trimite copilasii (daca aveti) la bunici sau o prietena, sa pregatesti (sau sa comanzi) mincarea lui preferata, si sa aranjezi apartamentul mai deosebit... intuneric, lumanarele peste tot, o muzica deosebita...eventual sa ii lasi mincarea calda pe masa (daca e punctual) si sa ii lasi biletele cu indicatii, ce sa faca dupa masa, tu il astepti in cada plina cu spuma si petale de trandafiri, cu lumanari parfumate in jur, sau intr-un set de lenjerie pe care nu l-a vazut inca si care sa fie mai...provocator decit ceea ce stie ca porti tu de obicei... Poate are un vis, o dorinta mare, ceva ce ai putea tu acum (cu un efort finanaciar sau cu putina fantezie) realiza... Sunt sigura ca nu sunt idei foarte originale, insa merita incercate...satisfactie garantata(vorbesc din experienta)... Nu stiu prea multe despre gusturile sotului tau, sau ce fel de surpriza e , pentru o aniversare sau doar pentru ca il iubesti... daca e o aniversare ai putea incerca sa recreezi atmosfera de la primul sarut, sau prima intilnire, ducindu-l in acelasi loc, sau imbracindu-te cu aceleasi haine... sau amindoua!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca mi-a mai venit o idee. Stiu ca e posibil in Constanta, insa nu stiu cit costa... daca are o fire mai aventuroasa, ai putea sa ii faci cadou (sau pentru amindoi) o scufundare in Marea Neagra. Am auzit ca si Marea Neagra e deosebita (mai ales flora) si e o senzatie nemaipomenita, sa fii acolo, la adincime... eu am primit cadoul de la sotul meu, si nu am fost prea hotarita, insa a fost una dintre cele mai frumoase experiente din viata mea! Insa: sa nu aiba probleme mari cu urechile, sa nu aiba probleme cu inima si sa aiba lentile de contact daca poarta ochelari....(sunt si ochelari de inot cu dioptrii dar intrebarea e daca ii gasiti la centru de imprumut al echipamentelor)... ce zici?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E foarte greu de dat astfel de idei...depinde de placerile fiecaruia. Sotul meu nu vrea sa mearga la munte...camping...nici in ruptul capului. La a 4-a noastra aniversare am scos masa din dinning room si am pus cortul, cu felinar si saltele de dormit...am gatit ca si cum as fi fost pe munte. Cind a venit acasa l-am asteptat la usa cu rucsacul in spinare...deja vedeam cum isi schimba culoarea...i-am zic ca daca ma iubeste o sa mearga camping cu mine. Bineinteles ca face orice pt mine ...dar vedam deja ca nu prea are chef. Cind a vazut cortul, ce sa zic ...cred ca i-a fost teama ca chiar mergem la munte pt ca m-a pedepsit frumos toata noaptea... Foarte, foarte romantic ...si nu m-a costat nimic. A fost mai scump la ziua lui ....fatuca aia focoasa n-a vrut sa vina pe degeaba :))) hihihi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa va lamuresc pe toate!nu stiu karla daca sa apelez la o frumusica,ultima oara a fost asa de entuziasmat ca a gasit un site cu fetite care ii raspundeau in direct,basca le mai si vedea si le putea cere sa faca ce vroia elsi...............am platit telefonul 16.500.000 lei,de mi-a venit sa lesin la receptor cand mi-a spus d-na de la romtelecom. M.DRAGU
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...