Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

relatii intime...pana cand sunt admise?


Recommended Posts

avem 36 saptamani de sarcina si viata noastra sexuala se desfasoara la fel de...antrenant ca intotdeauna.singurele inconveniente fiind burtica mea mare si faptul ca am cu 22 kg mai mult.in rest,totul e perfect.s-a mai intamplat ca imediat dupa sa mi se contracte burtica.ultima oara chiar m-am speriat pentru ca am crezut ca s-a rupt apa!dar nu era acea apa...:))) deci,fetelor,asa,din experientele voastre,pana cand? ca daca o tinem tot asa...fac dragoste cu sotul meu pana la nastere![xinpat]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns
noi am facut[xinpat] pe toata perioada sarcinei,iar cand am ajuns la 40 de saptamani ne-am pus serios pe treaba pt ca micutul nu mai dorea sa iasa. poti sa faci dragoste atata timp cat te simti bine dar cu mai mare grija ca inainte.spor la treaba[sex] numai bine.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum spune si Mirela conteaza si ce spune doctorul.Mie mi-a dat voie sa fac pana in saptama 36 dupa care mi-a spus sa ma opresc deoarece la mine colul incepuse sa se scurteze. Daca el spune ca e O.K. distractie placuta![:)] Sarcina usoara in continuare![flo] Delia si [copil]Codrin
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,burticilor, Am revenit, am apasat din greseala si a plecat mesajul. Eu sunt o membra noua, incepatoare si desi urmaresc de mult timp mesajele de pe acest site, nu am avut curaj sa ma inscriu. Dar cand am dat peste acest subiect, am zis ca gata, ma inscriu, sa imi spun si eu of-ul. Deci, sunt graviduta , am 32 saptamani, insa de ce am spus ca subiectul nu e tangibil pentru mine? Pentru ca eu si sotul meu pe tot parcursul sarcinii , nu prea am avut relatii sexuale,cel putin din luna a patra si nu din cauza mea, ci din cauza lui, el crede ca daca facem dragoste, ii facem rau copilului, ceea ce nu e adevarat, i-am si explicat.Dar stiti cum e, cel putin asa am citit eu prin carti, daca barbatilor le intra in cap ca fac rau copilului, nu mai vor si gata. M-am resemnat sub acest aspect, acum nu mai e asa de mult si o sa apara si bebe, ceea ce ma bucura extraordinar de tare. De unde luati voi iconitele astea sugestive? Ca eu nu am decat cateva pe ecran si nu stiu unde sa caut. Pe curand, Tismana Va pup, Va pup, Tismana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Mai fetelor, de cand sunt n-am avut chef mai nebun ca acum [xinpat]! Parca am innebunit. Ma simt mai sexy ca oricand [ispita] , iar sotul meu nu mai poate de bucurie! Da, dar pana cand....? Dupa... am un fel de contractii usor mai dureroase (sunt [gravi] in 12 sapt.) Distractie placuta, fetelor, si sarcina usoara in continuare!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...