Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Criza de la 40 de ani


Recommended Posts

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Cred ca nu sint barbati care nu trec prin criza. Intrebarea este cind?, unii sint tot timpul in criza. Prietenele mele au trecut cam toate prin aceste crize ale sotilor. Chiar glumim pe seama asta, am ramas doar doua, deocamdata. Rar de tot imi trece cite o idee ca poate imi vine si mie rindul sotul are 43 dar inca mai are timp. Se uita la tipe mai tinere dar asta este deocamdata...uitatul si sper!!! ca va ramine numai la atit. ella& laura,andrei,andra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu este neaparata nevoie sa-si insele sotiile daca trec prin aceasta criza. Cand au atins aceasta varsta, cativa dintre amicii nostrii si-au cumparat masini noi, sportive, si-au schimbat tinuta si stilul vestimental, au ainceput sa asculte altgen de muzica. Nostim, nu? Este de preferabil, cred eu, sa-ti cumperi masina noua decat sa-ti inseli nevasta. Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Karla
Eu cred ca barbatii sunt in criza tot timpul. Varsta lor critica dureaza toata viata. Ha! Ha!
Semnez si eu aici. Sper ca sotul meu sa nu fie asa. Eu oricum sunt destul de copilaroasa si toti spun ca am vreo 24 de ani, desi am 29. [amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi e altfel. Sotul meu (36) fiind foarte rusinos din fire...pe deasupra e foarte familist... se teme sa nu ma piarda. Dar daca vad vre-o focoasa pe strada...eu sint cea care-l trage de mineca...sa se uite la ea ...hihihi sa nu piarda ocazia. La inceput se ferea de mine cind se uita la fetele de pe net...i-am spus ca e OK atita timp cit ma pedepseste pe mine :)))) Nu-si doreste nimic altceva decit sa imbatrineasca alaturi de mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Garofitza
Nu este neaparata nevoie sa-si insele sotiile daca trec prin aceasta criza. Cand au atins aceasta varsta, cativa dintre amicii nostrii si-au cumparat masini noi, sportive, si-au schimbat tinuta si stilul vestimental, au ainceput sa asculte altgen de muzica. Nostim, nu? Este de preferabil, cred eu, sa-ti cumperi masina noua decat sa-ti inseli nevasta. Garo Sanatate, ca-i mai buna ca toate.
Pai, da, cam asha e si al meu tocmai iese dintr-o criza de-asta la numai 32 ani! N-a reusit sa ma insele (inca), dar a incercat el si le-a facut si pe toate alealalte insirate de tine, haine pe care nu si le permite, chestii. Doar masina e tot veche ca nu's bani, dar o conduce cu mare mandrie he he he!! De fapt nu stiu daca a iesit deja din criza, dar tocmai s-a mai potolit si macar nu mai poarta ochelarii de soare in casa[beach]. E adevarat, cred ca ei sunt "in criza" mai tot timpul.... Eu astept sa treaca criza asta si sa vina urmatoarea, ce sa fac? Deocamdata totul e OK! Va pup! Ruxi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Toti barbatii au nevoie sa li se confirme "valoarea", vorba lui sasuke, si la 20, si la 30, si la 40 ( apropos, sasuke, ai o mare bila alba pentru sinceritate!!!), chiar si cei mai cuminti si familisti se umfla in pene daca li se da un pic apa la moara. Numai ca nu toti stiu sa tina carma si uneori o fac lata. Dar de ce sa nu recunoastem, fetelor, ca la 40 ani si noi suntem putin crizate. Si noi avem nevoie sa simtim ca nu ne-am pierdut puterea asupra sexului opus! Recunosc cu mana pe inima ca ma simt taaaare bine [:D] atunci cand un barbat ( mai ales daca e tinerel ) intoarce capul dupa mine pe strada! (hi, hi, hi, parca n-as fi eu cea care scriam acum o luna "Tragedia diferentei de varsta") Ylena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...