Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mancarime


Recommended Posts

Gio, eruptia o ai numai pe fesa sau si pe alte portiuni? Doctorul care ti-a dat acel unguent a spus ca e vreo problema sau e ceva ce se poate ignora? Sa stii ca am facut o vizita si dermatologului care mi-a spus la fel, si anume ca este un fel de alergie pe baza hormonala si ca dispare numai la nastere. A mai spus ca multe gravide sunt afectate de aceasta problema pe la sf.sarcinii. sara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dragele mele, sa va mai zic cum evolueaza la mine macarimea. Am aproape 2 sapt. de cand am mancarimea asta ingrozitoare. Folosesc lapte de corp en-gross... ma lasa cam 2 ore... apoi iar revine. Luni ma duc totusi la dermatolog, sa ma conving macar daca cauza mancarimii este gravidia sau ce?! Oricum... daca ar fi de la sarcina si ma tine pana nasc... am incuracat-o :) (asta fiindca abia sunt in sapt. a 16-a) :( Sanatate multa, pupici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi ce mananca in saptamana 33!!!![bang][bang] Mai incerc cate un dush caldutz si spirt. Cu creme la mine e mai rau...ca intervine shi senzatzia de piele unsuroasa yakyyyyyyyy si cu scarpinatul in talpa e rau cand incerci sa te scarpini cu piciorul celalalt shi tzi se pune carcel [:(][:(] Ina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io aveam numa mancarime. Pe piele nu se vedea absolut nimic. Bineinteles ca am facut o gramada de analize pentru a vedea daca nu e ceva (intoxicatie sau mai stiu io). Nu era nimic. Asa ca am avut de rabdat... A doua zi dupa nastere, a disparut si mancarimea. Pupici, MIHAELA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma inscriu si eu in clubul vostru. Sunt in 6 luni jumate si ma trezesc noaptea cu cate-o mancarime de mama-mama. Bine ca ma mananca doar mainile si picioarele. Solutia pe care am gasit-o eu este statul sub un jet de apa rece. Mai calmeaza pentru un timp, apoi incerc sa ma abtin. Sotul meu e exasperat sarmanul: eu ma scarpin, el ma cearta. Ufffffffffffffff... Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...