Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tabelul Chinezesc....partea a 2 a!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 112
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Flower, mersi pentru raspuns. Mi-au zis ca la mine se arata baiat intre doua luni de fete.......Ma intrebai ce mi-a iesut la Mirela...Ei bine, tot baoat mi-a iesit si la ea..... :) :) [cool][cool] Ce-nseamna? Ca va fi baiat? Numai la chinezii aia mi-a iesit fetita.......[^] In fine, fie ce-o fi, sanatos sa fie!!! Ceea ce doresc la toata lumea.... :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca v-am neglijat , fetele ! Da' am vazut subiectul inchis si pt. ca am gasit vreo doua mesaje pe mailul meu am zis ca cine mai vrea calcule probabil imi va scrie personal ! Reiau din momentul asta subiectul pentru al carei reactualizare tre' sa-i multumim Relianei ! [pup][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Ven
Flower, mersi pentru raspuns. Mi-au zis ca la mine se arata baiat intre doua luni de fete.......Ma intrebai ce mi-a iesut la Mirela...Ei bine, tot baoat mi-a iesit si la ea..... :) :) [cool][cool] Ce-nseamna? Ca va fi baiat? Numai la chinezii aia mi-a iesit fetita.......[^] In fine, fie ce-o fi, sanatos sa fie!!! Ceea ce doresc la toata lumea.... :)
VEN-ule drag , pai de ce i-am zis eu Tabel chinezesc...imbunatatit ? Pen' ca lunile lor nu corespund cu lunile noastre in sensul ca cine l-a publicat la noi le-a transformat ( le-a gasit corespondentele la noi , banuiesc eu , in functie de inceputul anului ). Asa ca , reluand calculele pt. tine si consultand Tabelul original , cum de altfel cred ca ai facut si tu , la 27 ani in martie iti iese fetita . Da' cum la noi martie corespunde perioadei 3.03-1.04 ( pt. anu' asta !)tre' sa mergi mai sus cu o luna si vei gasi baietel ! Asta e explicatia ! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pt. OANA B - la 32 ani impliniti , ai urmatoarele perioade pt. baietel : 23.12.2003-2.03.2004 , iar la 33 ani impliniti 22.01-18.04.2004 ( ti-am trecut numai perioadele mai lungi ; si asa , dupa 30 ani perioadele sunt mai propice pentru fetite ! ). Spor la treaba ! Pt. EMOISON - stai linistita , cum adica esti nesimtita ??! Eu am postat mesajul asta pe "riscul" si pe timpul meu , asa ca puteti reveni fara nici o grija de cate ori aveti intrebari ! Daca cumva te-am omis eu , imi cer scuze ! Perioada cea mai apropiata pt. baietel este spre sfarsitul anului , adica : 14.09-13.10 , 10.01-8.02.2005. Spor la treaba ! Numai bine ! Pt. RAIN - imi pare rau , reteta de gemenei nu exista , cel putin nu in Tabelul respectiv ! Poate sfaturi de genu' asta iti pot da mamicile de 2 ori mai fericite ! [pup][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...