Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tabelul Chinezesc....partea a 2 a!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 112
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Freia
cica data conceptiei ar fi 09.12.2002 ... dar doctorul zice ca am ramas insarcinata pe 27 decembrie .... asa ca nu stiu care e aia buna ...
Draga FREIA , si in Tabelul pe care il am eu , si in cel postat de TRY , scrie acelasi lucru : baietzel ! Sa fie sanatos ! Sarcina usoara ! Mai e oleaca ! [pup][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca am descris cumnatei mele cum cineva dragut ne face calculele s-a trezit si ea! Are doua fetite si isi doreste un baietel! Eu te rog in numele ei daca se poate sa-i spui! Ea: 23.03.1979 El: 17.04.1966 Si multumim si eu si ea pt amabilitatea ta![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor , n-am mai intrat de ceva timp pe aici , asa ca hai sa ma grabesc cu raspunsurile : - PET - revino cu amanunte. Cand vrei sa concepi pe bebe ! ce ai vrea sa fie ? Esti insarcinata ? Care e perioada de conceptie ? - MARUNTZICA - mititica - pt. cumnatzica ta , raspunsul e : pana pe 27.08 mai are anu' asta ; la anu' , dupa ce implineste 25 ani are pana pe 30.04 , iar apoi , mai mre perioada , ultimele luni din an 14.09-8.02.2005 ! Sa verifice perioadele si in Tabelul postat de TRY ! - KATINK - anu' asta ai liber din 28.08 pana schimbi varsta (22.11) , iar dupa 25 ani implinitzi , ai cam putzine perioade pentru fetitze : 22.01-19.02 , 19.05-16.07 si 16.08-13.09.2004 ! Tuturor , spor la [xinpat]!!! Sa iasa ce va doritzi ! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu!! Am bb baietzel de 1 an si 9 luni, si parca as vrea si o fetitza - cu rochitze si funditze, cum bine zicea cineva mai sus!!! Dar cam pe la anu' (adica dupa ce implinesc 32). Data nasterii: 15.01.1972 Multumim din suflet pentru timpul pe care ni-l acorzi... Ioana & bb Luca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...