Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tabelul Chinezesc....partea a 2 a!


Recommended Posts

si noi! te rog.. spune-ne cind ar fi de un baietel! acum avem o fetita de 2 luni.. dar tatal ei zice ca-i fetita lui..as vrea si eu baietelul meu.. dar cind? Eu 25.09.73 el 01.05.73 iti multumesc din suflet! Nathalie si Sofi http://www.nathalie.net.ms/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 112
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Saso
si noi! .... cind ar fi de un baietel! acum avem o fetita de 2 luni.. dar tatal ei zice ca-i fetita lui..as vrea si eu baietelul meu.. dar cind? Eu 25.09.73 Nathalie si Sofi
La noi e invers , eu ii zic lu' barbat'miu : eu ti-am facut un baietel , fa-mi si tu o fetita ! Baietel iese ( ti-am lasat anu' asta pauza ! ) din 24.11.2003-19.02.2004 , la anu' ( 30 ani impliniti ) 19.04-18.05.2004 , iar in 2005 ( 31 ani impliniti ) , din 10.01-9.03.2005 ! In rest , fetite ! Spor la treaba ! Sa va traiasca mica minune ! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by caty
FLOWER.plizzz... data mea de nastere 02.04.1973 Data aproximativa conceptiei 26-31 ianuarie 2003 ce va fi ? ca la echo ne-a aratat dor funduletul. caty
You'll have a baby girl ! Adica o fetita !( cel putin asa zice Tabelu' !) Multa sanatate si sarcina usoara ! [pup][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Flower
[quote]Originally posted by caty
FLOWER.plizzz... data mea de nastere 02.04.1973 Data aproximativa conceptiei 26-31 ianuarie 2003 ce va fi ? ca la echo ne-a aratat dor funduletul. caty
You'll have a baby girl ! Adica o fetita !( cel putin asa zice Tabelu' !) Multa sanatate si sarcina usoara ! [pup][flo][pup] MERCI MULT FLORICICO!!!! dar ce ma fac ca eu imi doresc f.f.f. mult sa fie baietel.[pup][pup] nu e nici un dubiu? caty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult! avind in vedere ca .. fetita ma tine mult pe... linga ea n-am avut timp sa citesc tot ce-ai scris tu...despre tabel! spune-mi daca ... acum gindesc fals: perioadele pe care mi le-ai spus trebe sa fie cele de conxceptie(fecundatie) da? pupici.. si multumim ...Tare tare! si nenea meu dr a zis azi ca e tare dulce si ar trebui sa mai fac unul! [pup] dar uite acum ne luptam sa vedem daca are infectie intestinala sau nu... Doamne...nu suport gindul...sa aiba ceva sau s-o doara ceva! Te pup inca o data !!!! Nathalie si Sofi http://www.nathalie.net.ms/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MERCI MULT FLORICICO!!!! dar ce ma fac ca eu imi doresc f.f.f. mult sa fie baietel.[pup][pup] nu e nici un dubiu? caty Doar nenea doctoru' te poate surpinde cand o sa-ti spuna : "Felicitari , aveti un baietel !". La tine sunt vreo 3 luni la rand din care numai fetita ti-ar fi iesit ! Deci , ar trebui sa fie clar fetita ! Da' lasa , poate la al doilea va straduiti mai mult [:D] ! Si , deocamdata , poate ne-ncuscrim [berica] ! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Saso
spune-mi daca ... acum gindesc fals: perioadele pe care mi le-ai spus trebe sa fie cele de conxceptie(fecundatie) da? si nenea meu dr a zis azi ca e tare dulce si ar trebui sa mai fac unul! [pup] dar uite acum ne luptam sa vedem daca are infectie intestinala sau nu... Doamne...nu suport gindul...sa aiba ceva sau s-o doara ceva! Te pup inca o data !!!! Nathalie si Sofi http://www.nathalie.net.ms/
Perioadele respective sunt de conceptie , sper sa fi inteles toata lumea ! In rest , spor la treaba si multa sanatate ! Sa dea Domnu' sa nu fie nimic grav ! [pup][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, ne-am hotarat si noi sa purcedem la treaba [:D]. Si am consultat niste tabele pentru ca vrem ca primul copil sa fie baiat...rezultatul a fost ca de-abia in Decembrie avem verde! Eu sunt nascuta pe 11.06.1973, sotul meu pe 06.02.1969. Ne poti confirma/infirma, te rog? Merci.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...