Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tabelul Chinezesc....partea a 2 a!


Recommended Posts

DOXI - In mare masura ai dreptate ; incepand cu 30 ani sunt mai putine sanse pt. baietei. In concluzie , perioada favorabila pt. baietel este 24.11.2003-19.02.2004 ! Spor la treaba ! Sa iasa ce va doriti voi ![flo] GABI - La 26 ani , incepand cu luna iulie ( dupa ce vei implini varsta ) va iesi fetita in periadele : 29.07-27.08 si apoi 26.09-21.01.2004 , iar baietel doar in luna 28.08-25.09.. Daca mai ai intrebari , scrie-mi ! Pupici [pup][flo][pup]la mamici ( prezente si viitoare )!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 112
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna flower as dori te rog sa mi spui si mie ce o sa am,ca pina acum la eco nu sa vazut. eu 07.01.1975,data conceptiei nu prea o stiu ca eu credeam ca pe 11 februarie dar la eco a iesit ca mi a venit peste,deci cam la sfirsitul lui ianuarie ar fi fost conceput. mersic mult de tot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Flower, Cand ai putin timp, te rog fa " socotelile " si pentru noi. Eu is mamica unei fetite de trei ani si 8 luni(nascuta pe 28.10.1999). Eu sunt nascuta pe 8.06.1974 si sotul meu e nascut in 23.06.1969. Cred ca sunt insarcinata ca imi intarzie rusii si as vrea sa stiu ce va fi. Conceptia 2-4 iunie. Multumesc. Mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by simiongabriela
merci mult Flower esti o scumpa numai ca sotul meu nu mai are rabdare (ca si eu desigur[:D]) si ne gandeam acuma. Daca conceptia ar avea loc intre 23-26 iunie atunci ce ar fi? Multumim mult[pup] simion gabriela
In iunie , deci inca la 25 ani impliniti , va iesi fetita. iar de pe 30.06 pana la schimbarea varstei iese baietel. Vezi cum te strecori ![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

JULIA - daca esti sigura ca fecundatia s-a produs la sfarsitul lui ianuarie , cand aveai deja 28 ani , atunci ar iesi fetita. Acu' , bebeul poate fi un pic mai mare decat altii , si daca a fost conceput in februarie , atunci ar iesi baietel ! MISILICU - daca esti , intr-adevar , insarcinata , ar trebui sa te astepti tot la o printesa mica. Chiar daca ai pus-o cu o luna mai devreme ( si ai avut ciclu peste ) , tot fetita iese ! [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by speranta
Draga FLOWER, eu nici nu stiu ce si cum sa te intreb, nu sunt insarcinata, si nici nu am copii , cu toate ca imi doresc, deci pentru mine ce ar putea sa fie in tabel , pentru 05.06.64 (la mine cred ca e -). Te pup si-ti multumesc!
Draga SPERANTZA , Tabelul asta nu poate avea spatii goale. Poate nu ai inteles despre ce e vorba : se poate afla sexul copilului deja conceput sau al celui "programat". Deci nu e ca un fel de Oracol ( mie cand mi se va intampla ! ). Poate nu am inteles eu ce vrei sa intrebi de fapt... Poate tu vrei sa-ti spun ce ar iesi anu' asta , sau la anu' , sau peste 2 ani...Te rog , lamureste-ma ca sa te lamuresc , vorba aia !Revino ! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...