Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tabelul Chinezesc....partea a 2 a!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 112
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pot sa indraznesc si eu... Noi avem un baietel care ne care inca un fratior... Nu ne-am hotarat inca, dar ne-am dori inca o fetita. Eu 08 aprilie 1974 Sotul 10 iulie 1970 Te putem ruga sa ne spui cam cand sa ne apucam de treaba pentru o fetita. Te pup dulce cu tot cu multumiri DanaR.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by CristinaT
Buna, am citit si eu abia acum mesajul si chiar as fi curioasa sa vad ce perioada iese la mine pentru un baietel. Eu am deja o fetita frumoasa foc pe care si-a dorit-o tare taticul ei(eu nu prea am avut preferinte, numai armata sa faca :-)), dar el acum nu mai vrea si baietelul meu. Ce date trebuie sa-ti dau sau unde sa ma uit? 3 ani !!! pe 14 februarie
Crstinutzo , imi trebuie data nasterii tale si cam cand va doriti s-o concepeti ! PS : Aaaaaa , stai ca acu' vazui ca mi le-ai trimis ! Ma pun pe calcule ! Pt. celelalte fete : SCUUUUZE[:I] ! Abia acum am intrat din nou aici , doar asa , de curiozitate , ca nu credeam ca mai vrea cineva vreun raspuns ! Si uite cate ma asteptati ! Hai , gata , ca ma pun pe treaba ![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by miha1
eu sunt nascuta pe 19.07.1976 sotul - 30.07.1976 data aproximativa a conceptiei - 12.02.2003 Ce va fi baietel sau fetita? [gravi]
La mine iese BAIETZEL ! Sa fie un bebe sanatos ! Pupicei si sarcina usoara ! Astept confirmarea ![pup][flo][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simply find the age of the mother at the time of conception on the chart below and then follow across to the month the baby was conceived to find the predicted gender. Although this chart is said to have a success rate of over 90 percent, keep in mind that this is solely for entertainment purposes. Enjoy! Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sept Oct Nov Dec 18 G B G B B B B B B B B B 19 B G B G G B B G B B G G 20 G B G B B B B B B G B B 21 B G G G G G G G G G G G 22 G B B G B G G B G G G G 23 B B B G B B G G G B B G 24 B G G B B G B G B B G B 25 G B G B G B G B G B B B 26 B B B B B G B G G B G G 27 G G B B G B G G B G B B 28 B B B G G B G B G G B G 29 G B G G B G G B G B G G 30 B B G B G B B B B B B B 31 B B B B G G B G B G G G 32 B G G B G B B G B B G B 33 G B B G G B G B G B B G 34 B B G G B G B B G B G G 35 B G B G B G B G B B G B 36 B G B B B G B B G G G G 37 G G B G G G B G G B B B 38 B B G G B G G B G G B G 39 G G B G G G B G B B G B 40 B B B G B G B G B G G B 41 G G B G B B G G B G B G 42 B G G B B B B B G B G B 43 G B G G B B B G G G B B 44 B G G G B G B B G B G B 45 G B G B G G B G B G B G Cam asta ar fi pentru toate cele interesate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marutzule ,
quote:
Originally posted by madade
Draga tanti Flower, saru-mana ca-mi raspunsesi asa repede, dar am uitat sa-ti spun ca eu am 4 luni mari si late si mami zice ca-i musai sa fie cel putin 2 ani intre mine si fratiorul? meu. Te mai uiti mata o data in tabelul cela sa vezi cand iese fratior dupa luna aprilie 2004? pupam si noi bb vladut (e mai mare ca mine? :-))
Mai MARUTZULE , mamica ta ia o pauza pana in aprilie 2004 ( 19.04-18.05 ) , si apoi inca o pauza mai luuunga pana la inceputul lui 2005 ( 10.01-9.03 ) ! Vladutz se pregateste de prima lui aniversare adevarata[papica][pahar][roker][foto] , de la mijlocul lui iulie ! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Flower[flo]! Vreau si eu! Vreau si eu! Am o fetita si vreau un baietel. eu: 16.10.1975 el: 07.01.1975 Baietzel pentru la anul [amoras](anul asta din pacate nu am voie). [flo] Mersi frumos![flo] Cristina-mami si Sandica-bebe (08.01.2000) www.zambitchi.home.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tablelul nu mi-a iesit chiar asa de bine.Lunile ies putin in afara, dar daca il copiati si il aranjati putin, va puteti "juca" cu el cat doriti fara sa mai trebuiasca sa asteptati dupa raspunsuri. Eu l-am gasit pe un site foarte bun pentru femei:www.ivillage.com si un subsite al acestuia: reclama la alt siteentsplace.com/. Au foarte multe articole despre sarcina si nastere...Enjoy. Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...