Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Japonia


Recommended Posts

Vin si eu cu o propunere. Daca vi se pare aiurea lasati-ma in plata domnului [zid]. Deci ma gandeam sa spunem fiecare locatia din Japonia,caci am vazut ca suntem destul de multisoare care stam pe aici. Si cum sunt o persoana plina de idei[:D] ma gandeam ca aceasta "localizare" ar putea crea precedentul unei viitoare intalniri[grup]Deci voi incepe eu : Raluca - insula Kyushu Oita-Ken. Va astept![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna,Raluca Eu locuiesc in Tokyo,aproape de Shinagawa,Zona e Meguro sau ceva in genul asta,inainte am stat in Ginza,dar dupa ce am aflat cat da sotul pe chirie,am crezut ca inebunesc,vreo 400.000 si ceva de yeni.I-am spus ca eu nu mai stau aici la cati bani costa chiria,asa ca ne-am mutat in Meguro,Ota-ku mai exact,este mai ieftin si e zona numai de locuinte si e liniste. Cert e,ca nu imi place Tokyo,prea multa lume,si mie in general nu imi place aglomeratia. Cam atat de aici din zona asta,poate o punem si noi de o intalnire,ca fetele din Germania,bravo lor,asa sa ramana,unite. Te pup si mai vorbim,Nati. Sa auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Nati Uite acum ti-am citit mesaj tau si am vazut ca stai aproape de Shinagawa .Si eu locuiec aproape de Ikebukuro cu siguranta stii e aceeasi linie de tren iamanote line .Si am doua prietene care locuiec foarte aproape de Megro poate intr-o zi cine stie daca ai timp poate ne intilnim . Niponel si Emmytsu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yurika si Niponel voi stitzi unde stau eu si ptr fetele care nu stiu ,locuiesc in Shizuoka.Noi ne-am intalnit ultima data in martie daca nu ma insel si mi-ar face placere sa ne intalnim iar,de data asta mai multe sa distrugem un karaoke box cu bb-ii nostri cei cuminti[duel].Yurika alias Bianca doar ce m-a[tel]si am barfit putzin,tu de ce nu ma suni???Va [pup] pe toate,Nicole si bb Amira
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] Buna Hannen .da asa este prin luna martie ne-am intilnit cu cu Yurika (Bia) si cu mine(Nadin) Mi-ar face placere sa ne mai reintilnim si impreuna cu bebei bineinteles .De data asta sa-i lasam pe ei sa ne fredoneze cite o noua melodie[:D] Niponel si Emmytsu bineinteles from Japan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...