Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Japonia


Recommended Posts

Vazusem de ieri ca v-ati hotarat sa va intalniti pe 19 si nu v-am scris nimic in ideea ca voi discuta cu al meu sot. Sincera sa fiu pe mine m-a luat cam repede "valul". Eu ca sa ajung in Tokyo trebuie sa fac rezervarile la avion si pentru saptamana viitoare m-ar ajunge in jur de 30.000\ biletul pt o sg persoana[bang]Dar cum v-am spus singura nu pot veni pt ca sunt preafrumoasa si preavestita[:D][:D]Glumesc! De al meu sot nu scap ca se tine ca scaiul de mine(si nu pot sa zic ca imi displace)[:D] De pe data de 18 seara, 19, 20, 21 al meu sot are liber si avem facute alte planuri. Mergem sa ne uitam la niste model house si la niste terenuri pt ca ne-am propus sa ne stabilim si noi cuibusorul de nebunii. Apoi mergem la golf cu niste prieteni de-ai lui(eu mi-s a 5-a roata dar nu conteaza[:D]) Apoi pe 21 s-a autoinvitat un client de-al lui barbate-meu la noi acasa(plus nevasta aluia care abia asteapta sa ma cunoasca cica[mariaj]) Apoi mergem sa ii facem vaccinul cainelui(avem un dog german[8D])Si tot asa... Deci eu pe data de 18 sau 19 nu pot veni de nici un fel[q] Sa va spun ce ma gandeam eu: in viitorul apropiat (avem timp sa ne cunoastem si mai bine de pe forum[;)]) sa ne intalnim si sa mergem la restaurantul romanesc[olala] Ma doare sufletul ca nu pot veni si eu acum dar ....asta este! Poate next time! Daca va intalniti beti un pahar de cola si pentru mine si faceti multe pozici! Sa fiti cuminti![:D][pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor![hia] mama cate sunte.....m..! ma bucur ca cineva a avut ideea asta cu intalnitul pe chat.eu stau in chiba, mai exact in Onjuku, langa mare, super liniste, suzushi vara si cam samui iarna!Daca ma uit mai bine sunt cea mai departe de voi.da poate totusi luam cumva legatura!A, si mai am o pretena care sta in oras cu mine, si are un baietel de 4 anisori si un bebe in burtica [grasa]de 6 luni! La amandoua ne place sa barfim d-aia factura telefoanelor noastre are cifre cosmice.Noroc ca nu poti sa te iei de femei gravide si uite asa ne lasa sotiorii nostrii in pace......pana nastem! va pupacesc pe toate [;)] ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga azumi(ana) bine ai venit. Daca i-ti plac mult discutiile cred ca esti in locul potrivit.Vorbind aici cu noi cred ca o sa mai scada putin factura telefonica(vorba vine),asa zic si eu dar [bang]nu prea da rezultate mereu. Oricum sedere placuta la[dc]. O sa vezi ce fete dragute gasesti pe aici Nicole&Amira[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercic momos de primire! Miar pica bine sa mai vb cu voi din cand in cand, si daca mi-ati spune si cam cand intrati pe chat ar fi si mai fain.Sunt suparata[haibat] ca pe langa mine nu sta nici una dintre voi, da ma resemnez ca n-am ce face! Hai ca va pupic si ne mai auzim[pup]! ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Ana,esti binevenita printre noi![flo]Si nu fii suparata,ca nu esti la capatul pamintului!!Eu de exemplu,vin in Chiba in fiecare simbata.Daca ai timp,poate ne intilnim intr-o zi,la o cafea,la o birfa...[ups]Te pupacesc si mai vorbim... Nina&Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azumi bine ai venit! Nu te mai plange ca tu stai bine , nu la capatul pamantului ca mine[alcool]. Faci cam o ora cu masina pana in Tokyo, nu? Eu fac 2 ore si 1/2 cu avionul!!!Deci care sta mai bine?!? [:D][:D] Buuun!Mai fetelor ce faceti pana la urma? Va mai intalniti ori ba? Vad ca nu ati mai scris nimic! Sau v-ati suparat pe mine?[V]Dati un semn de viatza!!!!![flo] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bai sunteti toate niste dulcici[:D]!!!Mi-ar placea sa ne intalnim la o cafea sau la mai multe.Am vazut ca mai toate aveti[copil] asa ca poate ma linistiti si pe mine: io am in burtica un bb de doua luni , da` asa imi e de rau si vomit, si dorm tot timpul, ametesc, iar mai nou nu mai am pofta de mancare deloc.Asa ar trebui sa fie sau is io mai[bang] ce sa^i fac!Pupa dulce si astept sa ma linistiti si pe mine! ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna azumi, se pare ca ne tot adunam. Nici nu imi vine ssa cred cite romance sintem in Tokyo, sau la periferie. Eu am o fetita de 1 an si 10 luni si sint insarcinata in 21 de saptamini. Sa stii ca asa ein primele 3 luni, ti rau, vomezi. Eu nu am trecut prin asa ceva dar nu avem pofta de mincare. Citeodata ametiam, iar doctorul mi-a spus ca pentru ca nu mininc. Delia, Melany & bebe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, da` pana saptamana asta nu mi-a fost rau si mancam ca sparta.Acuma vad ca nu mai pot manca decat fructe si ghioza.altceva nu mai intra.Si ma mai doare din cand in cand si burtica, nu foarte tare da` ma mai doare.Am incercat sa vb cu pretena mea( v-am spus ca are un baietel de 4 ani si unu in burtica de 6 luni), da aleia nu i-a fost rau nici data trecuta si nici acum nu are nici o greata.parca nici n-ar fii insarcinata, doar de la burta iti dai seama ca altfel nimic nimic.Asa ca nu mi-a fost de nici un ajutor din moment ce n-a trecut prin asta.Imi mai cade si parul pe deasupra!!![V] Asta e ! ana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...