Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Japonia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mama vad ca suntem deja cativa adunati[grup].Nati sa stii ca si eu m-am gandit la o intalnire ca a fetelor din Germania, dar pana una alta sa facem pasul premergator si sa ne "localizam" sa vedem care si pe unde suntem. Deci hai sa ne mai strangem cativa si poate organizam ceva. Plizz nu la un karaoke box ce eu cant urat de tot[:I] si nu vreau sa fac impresie nasoala de la inceput[:)]Hai sa mai vedem care se "inscrie".[pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor vad ca voi nu prea intrati pe chat. Haideti odata sa mai vb si sa stabilim niste detalii(ex. cum putem sa luam legatura, care si cum are yasumi) si(de ce nu?) sa ne cunoastem mai bine[pup]. Mai Niponel daca ma auziti cum cant fugiti toate si nu mai apuc sa va cunosc[:I][:D] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Raluca eu am intrat pe chat dar nu erai dar daca vrei sa ne intilnim ceea ce vreau si eu iti pot da adresa mea de mail si poate cind ai timp si tu ne putem intilni oricind Mi-ar face placere adresa mea este prigurici01@yahoo.com Niponel si Emmytsu iti astept mesajul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Niponel mama,eu habar nu am de trenuri,doamne fereste sa ma lasi undeva,ca acolo raman,nu stiu o boaba japoneza,iar cu orientarea turistica prin Tokyo sunt paralela,chiar ii spuneam si lui yurica.Am fost acum vreo trei zile prin Tokyo Station sa-mi racolez o prietena venita din Osaka,m-am speriat ce puhoi de populatie era pe acolo,i-am zis sotului ca eu nu mai calc pe aici,obosisem pana am ajuns pe peron,doamne ca amprastiati mai sunt unii japonezi,nu au simtul directiei de nici o culoare. In rest,pe chat nu pot intra,ca cica e accesul interzis,asa ca am lasat-o moarta cu chatul.Oricum mai vorbim! Sa auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu stai linistita ,ca-ci la capitolul cantat nici eu nu sunt Mariah Carey.Nu trebuie sa fie la karaoke ,noi am fost acolo ptr ca ne-am gandit ca o sa fim numai noi in camera si copii nu vor deranja consumatorii dintr-un restaurant de ex.Doamne ce a iesit acolo[duel].De cantat nici vorba nu poate fi,vor canta bb-ii de nu ne v-om intzelege noi in vorba[:D]Nu conteaza locul,numai sa ne putem vedea .Va [pup] dulce . Nicole & [copil] Amira.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...