Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Japonia


Recommended Posts

quote:
Originally posted by eapopescu
Noi stam in Saitama, Wako, la 15min de Ikebukuro ... insa intr-o luna ne mutam in USA (Kansas City) ... o sa ne fie dor de Japonia, parca am un nod in gat cand ma gandesc ... oare cand o sa mai ajungem pe-aici?!
zi cind ajungi!! eu plec pe 20-21 iulie de aici, daca ajungi mai devreme, da un semn, poate o luam si pe christinam la o inghetata :)))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor,am nevoie de ajutorul vostru,vreau sa-mi cumpar niste sandale,dar...nu gasesc nr40,adica 26 aici,stiti voi vreun magazin unde pot avea nr asta gigantic,japonezi mai au putin si ma trimit la barbati sau la geamantane [bang]. In rest voi ce mai faceti? Va pup si mai vorbim! Sa auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nati, credeam ca-s singurul "monstru" prin zona. Si eu port 39 si mi-am luat acum o saptamana niste sandale de la un magazin cu "queen-size"-uri din Kyoto. M-au costat de 20 de ori mai mult decat cele barbatesti pe care mi le-am luat in disperare de cauza anul trecut. Si tot in Kyoto am vazut la buticuri incaltaminte barbateasca ff faina, de fapt unisex cred ca era, ca erau si numere ff mici, si ff mari. In Tokyo auzisem ca ar fi un magazin in Ikebukuro. Probabil sunt ele mai multe, dar nu le stiu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Julie,serios,un vanzator mai ca incepuse sa rada cand i-am zis de 26 pentru dame,pai ala nu ma vedea ca sunt la 1.78cm si normal ca traiesc pe picior mare[:D],bine nu mai zic de imbracat,daca e lunga in maneci,ma tine la spate,si tot asa.Dupa ce nu imi place sa fac cumparaturi,mai trebuie sa mai si alerg sa caut un magazin cat de cat pe masura mea,se vede ca-s din Tulcea,am stat prea mult in apa[:D]. Am sa ma incalt in slapi,pana imi trimite mamica de incaltat din tara,am sa ma gandesc ca sunt pe litoral,incaltata in slapi[cool]. Ma descurc eu cumva,daca nu,nu mai ies din casa[:D]. V-am pupat! Sa auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BINE AI VENIT,AnnaB!!! Sper sa te simti bine printre noi,si mai ales in Japonia asta sufocanta,bine ca mai ploua putin. Asteptam sa ne spui cate ceva despre tine,si sedere placuta in continuare. [bis] [bis] [bis] Sa auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nati draga aici unde stau eu nu ai nici o sansa sa gasesti marimea ta. Eu port 37 (la ei fiind nr 23) si cu chiu cu vai mai reusesc sa gasesc cate ceva ce imi place. Nati hai sa iti dau o sugestie. Ai spus ca nu iti place sa faci cumparaturi si prin magazine nu gasesti marimea ta, atunci vezi pe internet de un shopping on line. Le vezi si tu cum arata si dureaza oricum mai putin decat un pachet din Ro. Eu am facut comanda la cei de la victoria`s secret si chiar am fost multumita si de modul de plata si de modelele de la incaltaminte(eu fiind o mare maniaca a papucilor[:D]) Daca mai imi trece prin cap vre-o alta idee iti spun[pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anna si Eliana bine ati venit[flo][flo]. Anna m-ai pus la treaba cu Yokosuka [:D] pt ca habar nu aveam pe unde vine si da-i si cauta-l pe harta. Oricum cand l-am gasit dezamagire totala: si tu stai fff. departe de mine[xx(] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralucami,mersi mult pentru sugestie,dar.....eu am piciorul mai lat,asa ca pica si chestia online,ce sa mai,o intreaga tevatura imbracatul si incaltatul la mine pe meleagurile astea.Mamica are acelasi picior cu mine,asa ca mi-a cumparat ea si astept coletul,pana atunci stau in casa[:D],bine ca ploua[;)]. Ce ghinion pe tine ralucami,nu e nimeni prin zona ta,toate trag mai spre centru,lasa tu sa fii sanatoasa,poate ne intalnim prin Tokyo vreodata si scoatem parleala. Va pup si mai vorbim. Sa auzim numai de bine!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...