Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fetele din Japonia


Recommended Posts

  • Răspunsuri 126
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor! Au trecut cateva luni bune de cand nu am mai scris pe forum... Hai sa ma bag si eu in seama cu voi si sa va spun unde locuiesc: Tokyo, Roppongi. Deocamdata ma aflu in Romania de unde va transmit multe salutari si ganduri bune! [cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Abia azi am descoperit subiectul Japan.... Eu locuiesc aproape de Yoga (10 min de la Shibuya, pe Denentoshi-line) in aproipierea parcului Kinuta. Daca este cineva prin apropiere ne putem vedea la o plimbare de BBi... Pe curand... C
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Midori si Eellyia bine ati venit ! Am spus eu bine ca majoritatea fetelor stau pe langa Tokyo si tot ce e posibil sa organizam pe acolo ceva. [:D] Hannen eu ti-am trimis un mesaj pe messenger. Fetelor care nu puteti intra pe chat va astept pe messenger (id meu este adia710) si poate veniti sa punem un pic tzara la cale[:D][;)] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yurika eu am facut comanda pe internet. Odata cu produsele mi-au trimis si catalogul.Eu m-am uitat prin catalog si am constatat ca pe site au mai multe produse. Cred ca la tine dureaza mai mult pt ca nu ai comandat nimic, iar catalogul este gratuit. Presupun ca intai ei isi onoreaza comenzile si apoi trimit cataloagele potentialilor clienti.[pup] Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Am descoperit abia acum subiectul[japan] caci am fost plecata o luna si e chiar interesant chiar daca se pare ca suntem cam imprastiate pe toata insula asta. Eu locuiesc in Yokohama asa ca o intalnire in Tokyo imi e destul de la indemana. Mai am o intrebare. Nu am inteles despre ce catalog vorbiti, cum se numeste? Caci daca se pune problema de cumparaturi nu pot lipsi[si-eu]. Va rog luminati-ma si pe mine! Pupici[pup][pup][pup] Dana C.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...