Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Serviciul si sarcina


Recommended Posts

Da Lala, asa este cum spui tu. Oricum, nu sunt singura care este luata la 3 pazeste de sef. Trece printr-o perioada mai incordata, si-l inteleg. Problema este ca nimic din ce fac nu e bine. Daca intreb prea multe, de ce intreb, daca nu o fac ... de ce nu m-am gandit sa o fac. Nu am sorti de izbanda cu el. Trebuie sa inghit acest ... shit si sa plec capul. N-am incotro. [bang] Iar mi-a imi este destul de greu sa fac chestia asta. Singura diferenta care va fi dupa ce ma voi intoarce va fi aceea ca nu voi mai sta la birou mai mult de 18:30 cel tarziu 19. Asta sigur nu-i va conveni. N-are decat. Sunt foarte trista. Am crezut ca am scapat de astfel de lucruri, dar m-am convins ... Toti sunt la fel. Asta e. Diana cea trista si supa[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Draga lala, intru la idei [8D]....nu ejti cumva shefa mea???? [bruta] Nu am chef sa iti aduc justificari pentru a te face sa-ti schimbi opinia, dar nu ma simt eu in mod special exploatata, ci NUMAI eu, deci e chiar ai rau...de fapt asta se intampla de cand lucrez aici, nu e o noutate, nu asta ma deranjeaza, ci ca nici macar drepturile pe care le am o data (poate!) in viatza nu imi sunt respectate[haibat] danat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...