Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Reteta naturista sau crema comert ptr cearcane


Recommended Posts

buna! Va rog din suflet sa-mi recomandati o reteta sau o crema din comert ptr cearcane, ca nu mai imi trec. E adevarat ca dorm cam putin ptr ca in cresterea lui Claudiu nu ma ajuta nimeni... Tenul meu este creol si se vad f bine nu le pot masca cu anti cearcan cosmetic, ma gandeam poate stiti o crema buna sau o reteta care in timp sa le mai atenueze. Multumesc, Iuliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Pentru cearcane sunt bune compresele caldutze cu ceai de tei...cel putin, asa am citit...la mine n-a avut un efect deosebit, dar asta din cauza ca eu am cearcane de cand ma stiu, fac parte din farmecul personal [:D]...pot sa dorm si 10 ore, tot am cearcane... Tu dormi putin si cearcanele tale sunt de oboseala...asa ca ai sanse sa-ti mearga figura cu ceaiul de tei... Eu mai folosesc un gel contur ochi de la Garnier...e foarte bun si pentru cearcane, si pentru riduri...costa in jur de 190.000 lei Totusi, incerca sa dormi mai mult... Dragostea e intotdeauna gata sa ierte, sa aiba incredere, sa spere si...sa indure orice urmeaza [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...