Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Indragostite de medicul vostru


Recommended Posts

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by ruscus
eu sunt indragostita pana peste cap de ginecologul meu e un tip minunat, tot ce as dori de la un barbat, e tandru, intelept, bland, destept......... m-a ajutat sa aduc pe lume o minune de copli, care intr-un fel seamana cu el sunt bolnava de drogoste! il iubesc cu toata fiinta mea ......... si stiu ca si el ma iubeste la fel!
[:D][:D][:D] E cumva sotul tau? Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi iubesc ginecologul. Nu in felul ala, dar imi e drag sa ma duc la el pentru ca e un tip deosebit. M-am mai indragostit si de dentistul care imi canta "O sole mio" si imi spunea bancuri cand eu eram cu freza in gura si nu puteam rade, dar uram prea tare freza ca sa poata fi o dragoste de durata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, imi pare rau ca nu raspuns mai repede, dar nu am avut timp, si abea acum am vazut reactile voastre la declaratia mea de dragoste. intreba cineva cum seamana copilul cu dr., pai la sex, ochii, nas.... ,ten,etc [amoras][amoras]adevarul e ca doctorul(JP.M) pe care il iubesc mai presus de fiinta mea e chiar..........sotul meu imi pare rau daca v-am dezamagit, poate voi va gandeati la altceva numai bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...