Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Indragostite de medicul vostru


Recommended Posts

  • Răspunsuri 31
  • Creat
  • Ultimul răspuns
madalina, copilul asta a fost asa de grabit sa vada lumea asta incat nu a asteptat sa vina doctorul cu care tr sa nasc si asa ca am nascut cu sotul meu chiar daca el a spus ca nu vrea sa ma asiste la nastere.(sotul meu e medic rezident la obstretica ginecologie) numai bine florina cea bolnava de dragoste[amoras]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUN GASIT FETELOR! AM MAI INCERCAT ODATA DAR NU AM REUSIT. DE MULTA VREME MA REGASESC IN INTREBARILE SI RASPUNSURILE VOASTRE. DACA AM FOST INDRAGOSTITA DE UN DR.? DA. AM SIMTIT ATUNCI , O SIMT SI ACUM CA O COMPLETARE A SUFLETULUI MEU, CEVA CE IMI LIPSESTE. O PRIVIRE CALDA, O ATENTIE, O TANDRETE. E CEVA CE M-A FACUT SA MA SIMT TANARA, ADICA ASA CUM SUNT EU. A FOST DOAR ... UN A FOST.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumsc Tigresa. E adevarat ca nu e atat de " a fost ". Totul a inceput de la o durere de masea , acum un an. Eu, casatorita, mama , nu credeam ca am sa ma mai indragostesc vreodata. A fost o surpriza si pentru mine, primul pas a fost atunci cand dr. mi-a administrat o injectie iar ochii mi s-au umplut de lacrimi. Mi-a cerut voie sa-mi stearga lacrimile. Atat a fost tot, dar gestul m-a miscat profund. Nu este un barbat frmuos, sotul meu " ofiter" este foarte prezentabil, dar ... tandretea face mai mult decat frumusetea. NU imi doresc o relatie, sa nu se inteleaga gresit, dar mi-a placut atat de mult gestul. A fost ...pentru ca nu a fost nimic, este pentru ca va fi mereu , doar in sufletul meu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...