Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cite dintre voi si-au gasit sotii pe net ?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Si eu mi-am gasit jumatatea pe ceva asemanator netului, mai bine spus pe chatul telefonului......mmmmm....si noi care credeam ca suntem singurii care ne-am gasit asa....[:(!]dar uite ca au trecut doi ani si avem si o fetita de patru luni, adorata lui tata!Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor si eu m am cunoscut cu sotul meu pe net acum 1 an de zile,el e din gl,era student la cj si ne am cunoscut pe mirc,am vb o luna de zile seara de seara dupa care am plecat eu la cj pt ca el nu putea sa vina la buc ca era in sesiune.ne am mai vazut de atunci de citeva ori pina in dec cind ne am logodit si de atunci stam impreuna.peste 2 sapt avem cununia iar peste 4 luni va sosi si bebita al nostru.chiar daca este mai mic ca mine cu 6 ani ne intelegem si iubim f mult si sintem facuti unul pt altul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor, am gasit acest site din intamplare in timp ce cautam subiecte despre copii...si culmea, am dat pe forum direct la acesta discutie despre cum ne-am gasit partenerii! tot pe net ne-am cunoscut si noi acum un an si jumatate iar la 1 ianuarie anul acesta m-a convins in sfarsit sa ma mut in olanda. Problema mea este ca ma acomodez greu cu tara si daca nu ar fi el, un om deosebit, cum n-am intalnit pana la aceasta varsta, tare as mai pleca inpoi in Romania...imi e dor de fiecare om pe care il cunosc si de fiecare drum pe care obisnuiam sa merg...aici nu am nici o cunostinta romanca si m-as bucura mult sa vorbesc cu cele care locuiti in Olanda poate imi dati vreun sfat cum sa fac sa ma integrez mai repede aici... Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, gasesti subiecte foarte interesante de discutie. Mie imi era (poate mai imi este si acum) rusine sa spun cuiva ca eu si partenerul meu(nu suntem casatoriti, dar stam impreuna de 1 an si jumatate) ne-am cunoscut pe net, pe chat TWF.Se intampla acum 3 ani, eram amandoi casatoriti, eu cu o fetita de 3 ani jumate , el fara copii.Am vorbit asa timp de un an, intre timp am inceput sa vorbim si la telefon, eram amici si ne intelegeam super.Apoi a inceput sa insiste sa ne intalnim, si am fost de acord, ne-am intalnit prima data acum 2 ani, apoi eu am divortat dupa vreo 2 luni, el dupa 3, iar de un an jumate m-am mutat impreuna cu fetita mea in orasul lui, mi-am gasit si o slujba buna, iar peste 2 luni se va naste copilasul nostru.Avem o relatie exelenta si probabil la un moment dat ne vom casatori, atunci cand fiecare va uita ce casnicie a lasat in urma. mihaela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

raspuns si eu desi cam tarziu..hihihi Pot sa spun intr-un fel ca si eu l-am cunoscut pe sotul meu tot pe chat.lucrand la aceiasi firma,dar in orase diferite,eu Cluj el Bucuresti,eu stresandu-l la culme u telefoane legate de servici,am ajuns intr-o zi mai in gluma mai in serios sa il intreb cum arata...si de atunci am inceput sa ne vedem pe yahoo si sa ne cunoastem mai bine,si telefoanele in interes de serviciu s-au transformat in telefoane personale.Dupa vreo sase luni am avut curajul sa ne intalnim,dupa alte doua saptamani plecam la mare,dupa o luna si ceva ma cerea de nevasta,desi eu eram tot in Cluj si el Bucuresti,am santajat sefu sa ma mute aici,in sept. 2002 m-am mutat,26octombrie am faut cununia civila,iar acum 2 luni nunta.In 9 iunie am facut un an de cand ne-am intalnit face to face,si ne intelegem super bine,si acum incercam sa facem un bb.Si ghiciti fetelor unde m-a dus romanticul de sotz la prima noastra intalnire?La servici....si m-a vazut si shefu...si am avut de dat explicatii...si a doua zi stia toata lumea ca suntem impreuna...dar asta e alta poveste...si asa m-am lungit destul. adina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[gravi] Eu mi-am intilnit sotul aprox.acum 3 ani pe net dintr-o joaca... Eram curioasa ce se poate vorbi si ce fel de oameni se inscriu pe astfel de site-uri...90% distractie,9% curioazitate si poate cel mult 1%(atit a mai ramas)intentia de aintilni pe cineva potrivit. Ne-am casatorit si acum o sa avem si un copil...E un om minunat...asa cum am vrut eu sa fie.. Succes cine vrea sa incerce
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...