Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Suceava????


Recommended Posts

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu am vorbit cu ai mei ieri si ningea de 3 zile. Dar e mai mult zloata decat zapada, ca nu se depune. Oricum mi-am propus ca de Craciun sa merg doua zile acasa - mi-e dor de tot. Oricum, Andra mea a implinit ieri 2 ani si ieri s-a depus prima zapada in Iasi, special pentru ziua ei, zic eu. M-am bucurat ca un copil si mi-am adus aminte ce harjoana trageam la sanius. Doamne, oare de ce nu se poate sa mai fiu macar pentru o ora copilul de acum 20 de ani? Mi-e dor de iarna si se lasa asteptata. Dar sa fiu a naibii daca nu ma dau cu sania anul asta, chiar de-ar fi sa ma duc pana la Campulungul vostru - al celor norocosi. Mai, fetele mele din Suceava organizeaza 10 ani de la terminarea liceului - asa ca voi petrece cateva zile printre suceveni si peste cateva luni. Pupici. Astept vesti de la voi, ce faceti de sarbatori? Alina si [copil] Andra - in curand 2 anisori extraordinari !!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

facem si noi urarile intr-o clipa de ragaz, Sarbatori Fericite si inzapezite, un Nou An cu bine, masa sa va fie imbelsugata cu bucate pe alese si vinulet bun, natural, sa nu va strice nimeni si nimic atmosfera magica a acestor zile. bine ai venit in randul nostru, aurelursu@k.ro. multa bafta sa iesi din randul aspirantelor si sa intri in randul mamicilor, cat mai curand. sara daniela si mami www.sara.haihui.ro adresa bradutului cu bebeii nostri: http://www.haihui.ro/tree.html
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu si sotul meu am fost la ziua unei prietene. chestia comica e ca am fost pe rind :a stat el cu Gianina si eu m-am distrat ,am venit acasa si a plecat el la chef astept zile mai bune! Mihuletu ,nu reusesc sa intru pe pagina indicata de tine(cu bb si bradutul) se incarca pina la jumate si se blocheaza, ai idee de ce? cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...