Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Suceava????


Recommended Posts

ce mai faci Dana Rosu tot blonda esti ... cu asa concerte pe care cred ca le ai de cand cu dintucii lui Ania cred ca te-ai blondit de tot .Sa-ti traiasca dintoasa mica si o sa vezi ca trece repede si cine o se mai mandreasca ca uite ce dinti frumosi are fii-mea. Roxy si Cristi cel vorbaret huianur [i] http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=366&page=1 http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=roxy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele, ma bucur asa de mult ca ati mai venit pe subiect !!!!! Noi suntem bine, dintii ii avem pe toti, din fericire nu am avut prea mari probleme cu ei [:D]. In schimb, de vreo saptamana si-a facut un obicei care pe mine ma exaspereaza: in fiecare dimineata la 6 punct e treaza sa ii dau papa, dupa care se culca la loc. Dar este tocmai ora la care eu ma pregatesc de serviciu, mai fac una alta prin casa, iar Cata (care vine la 10 seara de la serviciu) doarme si mi-e greu sa-l mai trezesc si pe el. Asa incat fug si alerg sa termin si prin casa si sa ajung si la slujba. Roxy, iti scriu un PM. Dana, sa stii ca si iasul a fost un patinoar urias zilele astea. Chiar m-a botezat iarna ieri, in plina strada, cu o multime de gura casca in jur, din care nu s-a sinchisit nimeni sa-mi dea o mana de ajutor. Asta e, dar mi-e tare dor de iernile cu zapada multa si nu cu vijelie de asta. Pupici la toate, sa fie sanatosi micutii si sa ne auzim curand. Alina si [copil] Andra - 2 ani !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!!! Noi astia din Iasi nu mai zicem nimic, dar si voua, la Suceava am vazut ca v-a inghetat limba. E normal, la -16, -19 grade. Si totusi, cum va mai distrati? Noi facem greva si nu vrem "a bapada". Da, contrat obisnuitului, Andra mea nu vrea sa iasa afara, la zapada, cu sania. E "flig, mama, flig, si gheata nasul si culutul". Si cu asta basta. Mai asteptam vesti de pe la voi !!! Alina si [copil] Andra - 2 ani !!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aniei tare-i mai place zapada, si la figurat dar mai ales la propriu [:D]. Adica dupa citiva pasi se arunca voiniceste pe burtica si se-apuca de mincat zapada. Cum fular nu tine nici macar pe barbie, cu toata tona de Sanosan-protectie pentru frig si vint aplicata pe fata la plecarea din casa, vine cu obrajorii congelati de-a dreptul... Nu stam prea mult afara, un 10 minute dimineata, maxim o juma de ora la prinz inainte de somnic (de obicei repriza asta iesim cu sania) si alte 10 minutele dupa amiaza... Daca Doamne fereste se intirzie plecarea si nu se respecta progamul de iesiri, isi scoate hainele singurica din dulap, imi aduce mie manusile si biriie mai ceva ca motorul unei masini... [pup] Dana And, yes, I am a blonde!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aici la C-lung Mold. suntem feriti de vint, asa ca iarna e minunata. ne plimbam cu sanita cel putin 2 ore pe zi . bucurati-va cat puteti de zapada asta multa . pentru mine cel putin,iarna ,este anotimpul in care redevin copil:imi place sa fac oameni de zapada, sa ma bulgaresc, sa cad prin zapada , cu toate cu ca eu sunt o frigurosa si in fiecare toamna sunt ingrozita de lunile ce urmeaza. cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by DanaRosu
Aniei tare-i mai place zapada, si la figurat dar mai ales la propriu [:D]. Adica dupa citiva pasi se arunca voiniceste pe burtica si se-apuca de mincat zapada. Cum fular nu tine nici macar pe barbie, cu toata tona de Sanosan-protectie pentru frig si vint aplicata pe fata la plecarea din casa, vine cu obrajorii congelati de-a dreptul... Nu stam prea mult afara, un 10 minute dimineata, maxim o juma de ora la prinz inainte de somnic (de obicei repriza asta iesim cu sania) si alte 10 minutele dupa amiaza... Daca Doamne fereste se intirzie plecarea si nu se respecta progamul de iesiri, isi scoate hainele singurica din dulap, imi aduce mie manusile si biriie mai ceva ca motorul unei masini... [pup] Dana And, yes, I am a blonde!
Dana, Si Ana e bolnava dupa zapada. O scoate tatal meu cate 1 ora sau chiar mai mult afara si unde sunt nametii mai mari acolo merge. A scos-o afara inclusiv cand era frig frig si cand au venit in casa ea era calda si la maini si la picoare. Cum a fost cam frig ultimile zile am lastat-o peste noapte la bunici si vreau sa spun ca le-a facut un program (si bunicilor si vecinilor). La ora 22 incepe dupaiala, sariturile, si chiuiturile si abia dupa 23.30 instalrea in sacul de dorimit si somn. Dimineata Ana e cucoana mare, nu se trezeste decat dupa ora 10. Din fericire noi cu dintii stam bine, avem numai 4 si dam semne ca ne mai ies si altii dar inca nu e grav. Poate facem un omulet de zapada impreuna. carmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...