Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Suceava????


Recommended Posts

Silvia ,in C-lung totul e ok(adeca cat de ok poate fi aici) despre ghiocei pot sa-ti spun ca sunt :la florarii . uite chiar nu stiam ca numai noi sarbatorim venirea primaverii prin martisoare si ghiocei. daca mai vrei relatii despre ce se mai intampla in c-lung te pot servi oricand dar mi-e teama ca multa vreme nu se va schimba nic pe aici [bang] te pup cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Da, Cici,aici astia nu au 8 martie,au ziua mamei doar in mai dar nu o sarbatoresc asa frumos ca la noi[bang]Iar de ghiocei nici vorba, eu mi-am pus pe desktop o poza frumoasa cu ghiocei si cine intra in birou ma intreaba ce sunt alea...le explic si le place ideea[:D] Mie Campulungul imi placea cel mai mult vara si mai ales seara...era un aer asa de curat si frumos... Te pup, Silvia [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

silvia ,daca vrei iti pun cativa ghiocei la ierbar,pentru cand mai vii acasa ,sa duci prietenilor de acolo. as pune flori de coltz da' ni-i greu sa ma catar pe Pietrele Doamnei[:D] cat despre serile de vara de aici sunt de acord ca sunt minunate doar in sezonul rece as zbura si eu odata cu pasarile calatoare [pup][pup] cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Buna! sa ma inscriu si eu, ca tot n-a mai dat nimeni nici un semn de viata din aprilie. Eu sunt Patricia, nascuta in Gura Humorului si care am locuit in Suceava pana in 1999. Acum sunt in Anglia si am doua fetite gemene, Miriam si Ruth de 5 luni. Intre 1991-1999 am lucrat la Liceul Stefan cel Mare ca secretara. Puteti vedea ceva poze la http://community.webshots.com/user/2girlsmum Sper sa mai vorbim pe formum Va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...