Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Suceava????


Recommended Posts

2girlsmum, bine ai venit printre noi. Inseamna ca ai fost secretara la Stefan pe cand eram si eu eleva acolo. Sa-ti traiasca bebelusele, sa fie sanatoase si sa aiba o viata frumoasa. Hei, fetelor dragi de prin Suceava, ce mai faceti? Abia astept sa vina vara sa mergem in vacanta acasa. Poate ne vedem. Pupici tuturor si mai asteptam vesti. Alina si [copil] Andra !!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 165
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Sanatoase Cici sanatoase, doar putin amortite( de la vreme cred). Eu una m-am saturat de frig, nu mai rezist, astept sa vina odata vara asta.Cred ca la Campulung e si mai frig decat la Suceava. S-au anuntat musafirii sau inca nu? Multa sanatate. Margot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca la Campulung e frig...brrr,ca si aici e la fel,inca ninge,apoi o tornada mica,un 10 grade si s-a dus vara,ca indata e septembrie [bang]Cand ma gandesc ca ne-am programat sa venim la iarna la Campulung...si ce frig o sa fie atunci...iara foc toata ziua in sobe...nu stiti,a ajuns gazul in oras?Sau numai la unii?[zz] Sa va spun ceva: ieri am facut un bors de sfecla,cum numai la noi se face. M-am gandit ca nu ingrasa si-l pot manca toata ziua in loc de orice altceva.Sau ingrasa si asta?[bang][bang] Va pup Silvia [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by silvia_popa Sa va spun ceva: ieri am facut un bors de sfecla,cum numai la noi se face. M-am gandit ca nu ingrasa si-l pot manca toata ziua in loc de orice altceva.Sau ingrasa si asta?[bang][bang] Va pup Silvia [flo]
Silvia, Daca il faceai cu sfecla din C-lung, sigur nu ingrasa, cu asta de pe aici nu se stie niciodata!!!![bang][:D] La toti numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, bine ca s-a dus iarna (sper) ca saptamana trecuta am avut zapada pe munti. Silvia la care gaze te referi ca eu una simt doar gaze de esapament prin C-lung Moldovenesc. Dar poate ai noroc pentru ca o data la patru ani (deci la alegeri) dam o semnatura care comfirma faptul ca vrem gaze.Cred ca si alesii tot la alea de esapament s-au gandit.[bang] Eu una m-am consolat de mult cu gandul asta mai ales ca si in Dorna au ajuns dar la noi nu( sa vezi ce bine arata si Dorna si Humorul ca nu le recunosti) Si mai e ceva ,imi place grozav sa fac foc chiar daca sezonul rece ma aduce la disperare,chiar daca am centrala ,eu sobele nu le-am stricat ca de, daca vine iar epoca de aur si ramanem fara curent?centrala fara pompa nu prea merge. va pup pe toate !!! cici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

( sa vezi ce bine arata si Dorna si Humorul ca nu le recunosti Vai Cici ma uimesti.Exista ceva frumos in Romania?S-a schimbat ceva in bine? Dar nu-mi vine sa cred.Mai spune si la alte subiecte sa mai afle si altii. Te pup Numai bine Margot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...